№ Р-119/0/3-17від 28 лютого 2017року "Про затвердження Антикорупційної програми Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2017 рік"
28.02
14:24
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 28 лютого 2017року № Р-119/0/3-17

Про затвердження Антикорупційної програми
Дніпропетровської обласної державної адміністрації
на 2017 рік


Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про запобігання корупції”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 рокиˮ, відповідно до Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 – 2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265, з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень у діяльності посадових осіб облдержадміністрації та створення дієвої системи протидії проявам корупції:

1. Затвердити Антикорупційну програму Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2017 рік (далі – Антикорупційна програма) (додається).

2. Направити Антикорупційну програму на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, відповідальним за виконання заходів програми, інформувати про проведену роботу сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, для подальшого узагальнення та проведення оцінки результатів здійснення заходів, передбачених Антикорупційною програмою.
4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 24 лютого 2016 року № Р-73/0/3-16 “Про затвердження Антикорупційної програми Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2016 – 2017 рокиˮ.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, контроль – на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.


Голова облдержадміністрації ________________________ В.М.РЕЗНІЧЕНКО

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________

(See attached file: Р-119 з додатками.doc)
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: