На "канікулах" через негоду опинилася половина школярів Дніпропетровщини
19.04
11:00
Написати листаВерсія для друку
Через негоду навчання призупинено у школах п’яти міст, восьми районів та чотирьох об’єднаних територіальних громад області. Як повідомив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький, на території інших громад регіону скорочено уроки.

«Дуже небезпечно зараз рухатися шкільним автобусом, тому що гума вже літня. Плюс температура у приміщеннях знизилася. Швидко почати позаплановий опалювальний сезон неможливо, тож прийнято рішення про часткове закриття шкіл та скорочення уроків. На вимушених канікулах учні Дніпропетровщини пробудуть до 21 квітня включно», – повідомив Олексій Полторацький.

У школах Дніпропетровщини навчається близько 300 тисяч дітей - через негоду на "канікулах" опинилася половина з них. Навчання тимчасово призупинене у школах Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Новомосковська, Синельникового, а також Васильківського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криничанського, Магдалинівського, Новомосковського, Широківського та Юр’ївського районів. Не відвідують школи й учні Зеленодольської, Нивотрудівської, Святовасилівської та Мирівської об’єднаних територіальних громад.

Рішення про закриття навчальних закладів приймає місцева влада.


Через негоду на вимушених канікулах опинилися близько 150 тисяч школярів ДніпропетровщиниАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: