Порядок приймання та первинного опрацювання документів, що надходять до ОДА
19.06
18:05
Написати листаВерсія для друку


ПОРЯДОК
приймання та первинного опрацювання документів,
що надходять до облдержадміністрації


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 “Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади” (зі змінами і доповненнями) розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 червня 2012 року № Р-411/0/3-12 затверджено Інструкцію з діловодства в Дніпропетровській обласній державній адміністрації (зі змінами і доповненнями), якою встановлено вимоги до документування управлінської діяльності облдержадміністрації, її структурних підрозділів та основні правила організації роботи з документами незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.
.
Приймання та первинне опрацювання документів,
що надходять до облдержадміністрації

Доставка документів до облдержадміністрації здійснюється, як правило, з використанням засобів поштового зв’язку і електронного зв’язку, а також кур’єрською та фельд’єгерською службами.
Поштою та через кур’єрську службу доставляються письмова кореспонденція, поштові картки, бандеролі, дрібні пакети, а також періодичні друковані видання.
Усі документи, що надходять до облдержадміністрації, приймаються централізовано сектором обліку документів відділу діловодства управління діловодства і контролю апарату облдержадміністрації за адресою: пр. Кірова, 1 кім. 1 (регіональний інформаційно-ресурсний центр при Дніпропетровській облдержадміністрації “Відкрита влада”).
Рекомендована, спеціальна та кореспонденція з оголошеною цінністю приймається під розписку в журналі, реєстрі або повідомленні про вручення.
Надіслані не за адресою документи повертаються відправникові без їх розгляду.
Факт і дата надходження документа до облдержадміністрації обов’язково фіксуються.


Попередній розгляд документів

Документи, адресовані керівництву облдержадміністрації, а також такі, в яких не зазначено конкретну посадову особу або структурний підрозділ як адресат, підлягають попередньому розгляду в управлінні діловодства і контролю апарату облдержадміністрації.
Попередній розгляд документів здійснюється керівництвом управління діловодства і контролю апарату облдержадміністрації.

Метою попереднього розгляду документів є виокремлення таких, що потребують обов’язкового розгляду головою, заступниками голови облдержадміністрації або структурними підрозділами.
Обов’язковому розгляду головою облдержадміністрації підлягають акти органів державної влади та доручення вищих посадових осіб, запити, звернення, а також кореспонденція Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, крім того, кореспонденція, що надходить від установ вищого рівня; рішення органів місцевого самоврядування, а також найважливіші документи, які містять інформацію з основних питань діяльності облдержадміністрації і потребують вирішення безпосередньо головою.
Інші документи передаються заступникам голови або структурним підрозділам (виконавцям) відповідно до їх функціональних обов’язків.
Попередній розгляд документів повинен здійснюватись у день надходження або в перший наступний робочий день у разі надходження їх після закінчення робочого дня, у вихідні та святкові неробочі дні. Доручення установ вищого рівня, телеграми, телефонограми розглядаються негайно.
Під час попереднього розгляду документів враховуються повноваження суб’єктів розгляду кореспонденції, передбачені у розпорядчих документах про розподіл обов’язків між головою облдержадміністрації та його заступниками, посадових інструкціях, положеннях про структурні підрозділи, номенклатура справ, схеми проходження документів.
На стадії попереднього розгляду здійснюється відбір документів, що не підлягають реєстрації сектором обліку документів відділу діловодства управління діловодства і контролю апарату облдержадміністрації, а також таких, що передаються для реєстрації структурним підрозділам.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: