Працівники УДКСУ у Павлоградському районі Дніпропетровської області прийняли участь у семінарі щодо роботи в електронній системі Prozorro
10.10
18:11
Написати листаВерсія для друку
Працівники УДКСУ у Павлоградському районі Дніпропетровської області прийняли участь у семінарі щодо роботи в електронній системі Prozorro.

Працівники Управління Державної казначейської служби України у Павлоградському районі Дніпропетровської області 06 жовтня 2016 року взяли участь в навчальному семінарі на тему: «Практичні аспекти здійснення державних закупівель в електронній системі Prozorro», який був проведений Павлоградською райдержадміністрацією. Навчання провів офіційний представник електронного майданчика «Е-Тендер» Кирич Михайло Михайлович для представників установ і організацій бюджетної сфери, органів місцевого самоврядування Павлоградського району.
ProZorro – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета – прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.
Учасники заходу в ході семінару дізналися більше про електронну систему закупівель, умови реєстрації для взяття участі у аукціоні, вартість подання пропозиції, як оскаржити умови закупівлі, а також оцінити переваги публічних закупівель ProZorro, що гарантує прозорий вибір переможця, нові ринки збуту, можливість отримати економію коштів на закупівлі.
Організатори семінару відповіли на численні запитання присутніх.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: