№ Р-62/0/3-17 від 10 лютого 2017 року "Про оцінку корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації"
10.02
10:24
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 10 лютого 2017 року № Р-62/0/3-17

Про оцінку корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про запобігання корупції”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 роки, рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126 “Про затвердження Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, з метою проведення оцінки корупційних ризиків у рамках підготовки антикорупційної програми облдержадміністрації:

1. Утворити комісію з оцінки корупційних ризиків у діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків у діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації (додається).
3. Комісії провести оцінку корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, та подати на затвердження голові облдержадміністрації звіт за результатами проведеної оцінки у строк, достатній для підготовки Антикорупційної програми облдержадміністрації.
4. Комісії опрацювати та подати на затвердження голові облдержадміністрації проект Антикорупційної програми облдержадміністрації на 2017 рік у термін до 01 березня 2017 року.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, контроль – на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Тимчук А.Л.

Голова облдержадміністрації ________________ В.М.РЕЗНІЧЕНКОЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________

(See attached file: Р-62 з додатками.doc)АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: