Новини територіальних органів Казначейства Дніпропетровської області
27.10
16:58
Написати листаВерсія для друку
Управлінням Державної казначейської служби України у Солонянському районі 25 жовтня 2016 року у формі «круглого столу» проведена семінар - нарада з головними бухгалтерами сільських рад, об’єднаних територіальних громад та іншими розпорядниками коштів районного бюджету.
Головувала на нараді начальник управління Михайленко Л.В., запропонувала до обговорення найбільш проблемні питання, які виникають при реєстрації бюджетних або фінансових зобов’язань, оформлення договорів, та спільними зусиллями знайти шляхи їх вирішення.
Головний спеціаліст – юрисконсульт Дорожко В.В. в своєму виступі акцентував увагу на публічних закупівлях та вимогах до заключення договорів. В обговоренні взяли участь головний бухгалтер КЗ «Солонянська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Кізілова Л.П., в якої виникли питання при заключенні тендерного договору на постачання природного газу при наявності орендарів. Головний бухгалтер відділу освіти Солонянської РДА Овчаренко Н.В. повідомила, що її установою отримано лист від постачальника природного газу з вимогою до 20.12.2016 року зареєструвати бюджетні зобов’язання в органах Казначейства і чи є можливість реєстрації тендерного договору на закупівлю природного газу на 2017 рік у грудні місяці 2016 року.
Заступник начальника відділу надходжень та видатків управління Горбатенко Т.М. висловила зауваження, щодо стану розрахунків по енергоносіях та наголосила на необхідності контролю за станом дебіторської заборгованості, яка виникла в зв’язку зі здійсненням попередньої оплати товарів, робіт і послуг. В обговоренні взяла участь головний бухгалтер Солонянської селищної ради Яковлєєва О.О., яка поділилася досвідом щодо недопущення дебіторської заборгованості на кінець бюджетного року. Також Горбатенко Т.М. довела до відома присутніх про зміни у бюджетному законодавстві.
Заступник начальника управління Богун В.В. зупинилася на недоліках, допущених при складанні квартальної звітності за 9 місяцівта та наголосила, що для якісної підготовки до завершення бюджетного 2016 року розпорядникам коштів необхідно забезпечити максимальну звірку планових показників, залишків зобов’язань та фінансових зобов’язань, надходжень та касових видатків, проаналізувати залишки субвенцій, які не будуть використані до кінця поточного року та надати відповідні документи на їх повернення.
В ході обговорення були надані консультації та роз’яснення щодо інших проблемних питань, які виникають в процесі казначейського обслуговування місцевого бюджету.


26 жовтня в управлінні Державної казначейської служби у Софіївському районі Дніпропетровської області відбулася робоча нарада з представниками новоствореної Софіївської об’єднаної територіальної громади щодо питань завершення бюджетного року та початку нового бюджетного періоду. Начальником управління та фахівцями управління були надані конкретні поради та алгоритм покрокових дій для місцевої ради, на базі якої створена об’єднана територіальна громада та для сільських рад, які припиняють свою діяльність шляхом приєднання до місцевої ради об’єднаної територіальної громади.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: