№ Р-127/0/3-17 від 09 березня 2017 року "Про забезпечення належного порядку в області у святкові та вихідні дні 06 – 09 травня 2017 року"
09.03
18:03
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 09 березня 2017 року № Р-127/0/3-17

Про забезпечення
належного порядку в області
у святкові та вихідні дні
06 – 09 травня 2017 року
1. З метою створення сприятливих умов для святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги), відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 850-р “Про перенесення робочих днів у 2017 році” рекомендувати перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2017 році для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочий день з понеділка 08 травня – на суботу 13 травня.

2. Зобов’язати:
1) керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

забезпечити життєдіяльність підприємств, установ і населення області у святкові та вихідні дні 06 – 09 травня 2017 року, організувати безперебійне енерго-, тепло-, водопостачання промислового, сільськогосподарського комплексів, функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, установ охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів;
невідкладно доповідати про позаштатні ситуації відповідальному черговому облдержадміністрації за телефоном: 742 89 80;
погоджувати з керівництвом облдержадміністрації виїзд у святкові та вихідні дні 06 – 09 травня 2017 року за межі області;

2) управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації вжити заходів стосовно охорони громадської безпеки та правопорядку в області у святкові та вихідні дні 06 – 09 травня 2017 року;
3) керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та рекомендувати керівникам обласних установ і організацій, міським головам установити чергування керівних працівників на зазначений період, графіки чергувань надати до облдержадміністрації на електронну адресу: info@adm.dp.gov.ua не пізніше 04 травня 2017 року.

3. Рекомендувати Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області приділити особливу увагу оперативному подоланню наслідків, спричинених можливими природними явищами та надзвичайними ситуаціями.

4. Установити чергування заступників голови облдержадміністрації у телефонному режимі згідно з графіком чергування на травень 2017 року, затвердженим керівництвом облдержадміністрації.

5. Координацію роботи та контроль щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.Голова облдержадміністрації В.М.РЕЗНІЧЕНКО


ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________
(See attached file: Р-127.doc)


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: