У Черкаському відкрили меморіал на честь загиблих бійців 93-ї бригади (ФОТОРЕПОРТАЖ)
09.10
14:30
Написати листаВерсія для друку
У селищі Черкаському Новомосковського району встановили меморіал на честь загиблих в АТО військових 93-ї окремої механізованої бригади. На його відкриття приїхали сотні людей – батьки бійців, їхні побратими, просто небайдужі мешканці області.


На відкритті меморіалу було людно


У руках рідних загиблих – їхні фотографії


«Меморіал встановили на кошти, зібрані військовослужбовцями, дуже допомогла й ДніпроОДА, - розповів командир 93 окремої механізованої бригади, полковник Владислав Клочков. – Тільки за допомогою таких меморіалів ми можемо вшанувати пам’ять про загиблих і нести її в своїх серцях»


Полеглих вшанували хвилиною мовчання


Відслужили панахиду


Рідні хлопців не могли стримати сліз


Олександр Швачко прийшов до меморіалу, аби вшанувати пам’ять полеглого сина. Чоловік сам пройшов війну в Афганістані, тож розуміє, що довелося пережити його Роману.

«Мій син виріс у військових частинах. Там, де я служив, там і він жив. Він був патріотом України. Мав вищу освіту, своє підприємство. Проте коли нависла загроза над державою, добровольцем пішов захищати Батьківщину. Міг не піти - через проблеми із зором навіть на строковій службі не був. Сказав: «Я піду. Це моя Батьківщина - я зобов'язаний її захищати». Загинув під Авдіївкою 14 листопада 2014 року. Роману було 39», - розповів Олександр Швачко.


До меморіалу поклали квіти


Квіти принесли військові…


та всі небайдужі


«Ми повинні розуміти, що в Україні йде війна, постійно гинуть люди. Проте з часом ми перестаємо відчувати цю ситуацію гостро - в повсякденному житті отримуємо наліт черствості. Такі заходи, як відкриття меморіалу, дозволяють його знімати. Пам'ять за загиблими важлива для нас та наших дітей», - зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.


Бійці з 93-ї бригади з перших днів війни захищають східні кордони країни


З 2014 року в АТО загинули понад 270 військових бригади


«Від самого початку війни наша військова частина почала втрачати найкращих бійців. Дуже важко це переживати, - розповів начальник медичної служби 93-ї бригади Дмитро Сидоренко. - Серед медиків теж є загиблі. Вони назавжди залишаться в моєму серці. Всіх пам’ятаю та люблю»
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: