У Криничанській громаді з’явився власний герб
15.11
10:30
Написати листаВерсія для друку
У Криничанській об’єднаній громаді обрали власний герб. На ньому зобразили криницю – символ селища та лелеку - знак родючості. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

«Ескіз гербу створювали працівники адміністрації нашої об’єднаної громади. До справи підійшли серйозно: вивчали закони геральдики, розбиралися, що та де на гербі має знаходитися, підбирали кольори. В результаті, отримали два ескізи, які запропонували обговорити мешканцям у мережі Facebook. Це було найжвавіше обговорення на нашій сторінці! Разом обрали найкращий варіант», - розповів голова Криничанської громади Ігор Лісовий.

На гербі – криниця - споконвічний символ Криничок. Саме такі «журавлі» раніше були на кожному подвір’ї місцевих. Поряд із криницею зобразили лелеку – символ родючості, оберіг родинного затишку та добробуту.

24 листопада на сесії Криничанської селищної ради мають вирішити, чи затвердити обраний варіант гербу. Місцеві планують, що це зображення стане візитівкою громади. Збираються використовувати його під час проведення різноманітних свят.


У Криничанській громаді з’явився власний герб
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: