№ Р-492/0/3-15 від 21 серпня 2015 року "Щодо посилення відповідальності керівників за прозорість здійснення державних закупівель"
21.08
16:48
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 21 серпня 2015 року № Р-492/0/3-15

Щодо посилення відповідальності
керівників за прозорість здійснення
державних закупівель

Керуючись Законом України “Про здійснення державних закупівель”, постановами Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 № 1469 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель” (зі змінами та доповненнями), протокольним дорученням Президента України від 15.07.2015 № 1-1/497, наказом Державної служби статистики України від 12.11.2014 № 334 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-торги “Звіт про здійснення державних закупівель”, враховуючи листи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24.07.2015 № 3301-05/24343-06 “Щодо запрошення до участі у пілотному проекті”, з метою недопущення фактів порушення законодавства, забезпечення ефективності функціонування системи державних закупівель, створення конкурентного середовища у цій сфері:

1. Закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти в апараті облдержадміністрації, райдержадміністраціях та структурних підрозділах облдержадміністрації здійснювати відкрито, прозоро та у повній відповідності до вимог чинного законодавства України.

2. Головам райдержадміністрацій та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації:
2.1. При організації та проведенні державних закупівель:
1) забезпечити особистий контроль при здійсненні процедур державних закупівель;
2) вживати заходів щодо недопущення проявів корупції, фінансових правопорушень та інших зловживань;
3) забезпечити проведення закупівель, вартість предмету яких не перевищує сум, визначених законами України “Про здійснення державних закупівель” та “Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності”, у “Системі електронних закупівель ProZorro”.

2.2. При проведенні закупівель без застосування процедур, визначених Законом України “Про здійснення державних закупівель”, посилити персональну відповідальність посадових осіб, які їх здійснюють.
2.3. Забезпечувати контроль за станом закупівель товарів, робіт і послуг, які здійснюють розпорядники коштів нижчого рівня та отримувачі коштів.
2.4. Надавати щоквартально, до 05 числа місця, наступного за звітним, до департаменту економічного розвитку облдержадміністрації звіт про здійснення державних закупівель за формою державного статистичного спостереження № 1-торги.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 12.12.2013 № Р-1055/0/3-13 “Щодо посилення відповідальності керівників при здійсненні державних закупівель”.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень, контроль залишаю за собою.Голова облдержадміністрації ____________ В.М.РЕЗНІЧЕНКОАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: