Казначеї Дніпропетровщини висадили калинові кущі
03.05
10:10
Написати листаВерсія для друку
Казначеї Дніпропетровщини
висадили калинові кущі

27 квітня 2017 року в рамках всеукраїнської акції з нагоди 22-гої річниці створення Казначейської служби України працівники всіх територіальних органів Казначейства області висаджували калинові кущі. Бо калина – це символ українського народу. Це слава рідної землі, батьковської хати. Це символ мужності й незламності духу. Символ, що пам'ять людську береже.
Кожен колектив старанно готувався та провів повноцінні флешмоби з цієї нагоди. Світлини свідчать з яким натхненням та світлом у душі підійшли казначеї до відзначення річниці створення рідної служби.
Зокрема, працівники Головного управління поставили за мету прикрасити територію біля фасаду Головного управління та створили цілу алею з калинових кущиків, які у майбутньому перетворяться на квітучий куточок в українському колориті.
Колективом управління ДКСУ у Центральному районі м.Дніпра було висаджено декілька кущів калини та горобини на території історико-культурного центру та другого найдавнішого парку міста Дніпра – в Центральному дитячому парку імені Лазаря Глоби, який дуже популярний серед мешканців та гостей міста.
Казначеї управління ДКСУ у м. Кривому Розі висадили кущі калини на території парку Героїв – одному з найулюбленіших місць відпочинку мешканців міста. Особливо тут гарно у святкові дні, коли у зоні відпочинку проходять концерти, ярмарки, спортивні змагання. А провідного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку управління Плахтій Тетяну Вікторівну любов до казначейської родини надихнула на створення віршів:

Створилось Казначейство
Не так вже і давно,
Але за ці роки
Зміцніло вже воно.

Пережило невдачі,
Падіння і біду,
Та вистояло, вижило –
І знов тепер в строю !

І у річницю створення
Від щирої душі
Дарує Україні
Калинові гаї.

Нехай буяє навесні
Білим цвітом калина,
І завжди процвітає рідна Україна !
У калиновім віночку
Сьогодні вся Вкраїна –
Святкує день народження
Казначейская родина !

***
Як буяє навесні
Білим цвітом калина,
Так нехай процвітає
Наша Україна !

***
Під мирним небом, ясним сонцем
Цвіте калина для людей
І віддає їм душу й серце,
Як робить кожен казначей

Працівники управління Казначейства в Індустріальному районі м. Дніпра прийняли участь в акції разом з учасники АТО. Висадження калини перед будівлею районної у місті ради представниками мирних та військових професій символізує народження на нашій рідній землі миру, до якого прагне весь народ. В знак подяки за мирне небо начальник управління Демченко О.О. подарувала гостям каравай. Завершилася акція чаюванням та бесідою про весну, про мрії, про щасливе майбутнє…
Казначеї УДКСУ у Новомосковському районі висадили калину на території військової частини А-1828 біля пам'ятника воїнам у селищі Черкаське, які загинули під час виконання бойового завдання в зоні АТО.
Працівники управління Казначейства у Петропавлівському районі долучились до всеукраїнської акції з висаджування калини разом з учнями 4-А класу Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2: хай зростає калина як наше молоде покоління – з надією на щасливе майбуття.
Шелестіло листя тихо :
Не робіть калині лиха!
Не ламайте бо калина –
Це маленька Україна….АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: