№ Р-439/0/3-17 від 12 вересня 2017 року "Про створення робочої групи з вивчення правильності здійснення нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення"
12.09
11:27
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 12 вересня 2017 року № Р-439/0/3-17

Про створення робочої групи з
вивчення правильності здійснення
нарахувань за спожиті населенням
послуги з централізованого опалення

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, з метою виконання доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 27 травня 2017 року № 4918/3/1-17 стосовно проведення перевірок правильності здійснення нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення протягом опалювального періоду 2016/2017 року:

1. Створити робочу групу з вивчення правильності здійснення нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі до 20 вересня 2017 року вивчити питання правильності здійснення нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення протягом опалювального періоду 2016/2017 року на підприємствах, що надають послуги з централізованого опалення у Дніпропетровській області, та доповісти голові облдержадміністрації.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова облдержадміністрації _______________ В.М.РЕЗНІЧЕНКО


ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________

(See attached file: Р-439 з додатками.doc)АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: