У Верхівцевській школі відкриють сучасний спортзал – Валентин Резніченко
18.09
11:30
Написати листаВерсія для друку
У Верхівцевській школі невдовзі відкриють сучасний спортзал – чверть століття його в закладі взагалі не було. На початку 90-х після пожежі від колишньої будівлі залишився лише фундамент, тож реконструкція зали перетворилася фактично на її зведення «з нуля». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив перед нами чітке завдання – створити гідні умови для навчання дітей в усіх освітніх закладах Дніпропетровщини. У школі № 2 міста Верхівцево не було спортивної зали 25 років – майже три покоління школярів не мали можливості займатися фізкультурою. Тепер у дітей буде сучасний спортзал площею понад 600 квадратних метрів», – зазначив Валентин Резніченко.

Уроки фізкультури всі ці роки проводилися лише в теплий період – на майданчику у дворі. Решту часу – учні писали реферати й складали тести.

«Це жах, – поділився вчитель фізкультури Євген Комендантов. – Діти дуже хочуть займатися справжньою фізичною культурою. Тепер ми зможемо у будь-яку погоду грати у стріт-бол, гандбол, баскетбол, волейбол. Нарешті готуватимемося до районних та обласних змагань – раніше не могли навіть взяти у них участь».

Реконструкцію зруйнованої пожежею будівлі розпочали два місяці тому зі встановлення металоконструкцій – кістяка майбутньої зали. Потім їх обшили сендвич-панелями – це дозволить підтримувати нормальний температурний режим приміщення у будь-яку пору року. Окрім спортзали, там ще облаштують тренерську та інвентарну кімнати, роздягальні й душові.

«Ми чекали на цю подію з 1992 року – нарешті нас почули, – не стримала емоцій директор закладу Наталія Смакота. – Дякуємо обладміністрації за виділені кошти. Поява спортзали навіть покращила імідж школи – цьогоріч кількість учнів збільшилася майже вдвічі порівняно з минулими роками».

Нині підрядники «начиняють» будівлю всередині – встановлюють опалення, електрику, систему каналізації. А ще готують поверхню підлоги під лінолеум – спеціальне спортивне покриття, на якому розмітять бігові доріжки. Воно буде комфортним і головне – не слизьким.

«Сподіваємося, що в новому спортзалі розкриються таланти наших дітей і вони гідно представлятимуть наше місто на обласних змаганнях», – сказала заступник міського голови міста Верхівцево Оксана Кучеренко.

Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.


У Верхівцевській школі № 2 невдовзі відкриють сучасний спортзал


Вже чверть століття учні закладу фактично займаються фізкультурою лише в теплий період – на спортмайданчику у дворі


Тепер у дітей буде сучасний спортзал площею понад 600 квадратних метрів


Євген Комендантов: «Нарешті ми зможемо у будь-яку погоду грати у стріт-бол, гандбол, баскетбол, волейбол»


Будівлю спортзалу фактично звели «з нуля» – встановили металоконструкції...


…та обшили їх сендвич-панелями – це дозволить підтримувати нормальний температурний режим приміщення у будь-яку пору року


Нині підрядники готують поверхню підлоги під лінолеум –…


…спеціальне спортивне покриття, яке буде комфортним і не слизьким


«Ми чекали на цю подію 25 років. Дякуємо обладміністрації за виділені кошти», – Наталія Смакота


Зовсім скоро учні займатимуться спортом на інших бігових доріжках – у сучасному спортзалі


Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: