В ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області відбулося засідання Колегії
14.09
14:53
Написати листаВерсія для друку
В ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області
відбулося засідання Колегії

14 вересня 2016 року у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області відбулося чергове розширене засідання Колегії за участю керівників самостійних структурних підрозділів Головного управління та райміськуправлінь області.
Зі вступним словом засідання відкрив начальник Головного управління Фліссак І.Я., який коротко охарактеризував проблематику, яка на сьогоднішній день існує в роботі органів Казначейства області та запропонував надати слово до виступу доповідачам відповідно до плану засідання, після чого перейти до обговорення.
На порядок денний було винесено чотири питання:
1. Аналіз недоліків та порушень, встановлених в ході контрольних заходів, здійснених протягом ІІ-го півріччя 2015 року та І–го півріччя 2016 року Державною фінансовою інспекцією у Дніпропетровській області та Головним управлінням Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.
2. Актуальні питання дотримання органами Казначейства області вимог Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845.
3. Стан фінансово-господарської роботи територіальних органів Казначейства області з урахуванням виконання рішень Колегій Державної казначейської служби України, прийнятих у 2015-2016 роках, підготовка до осінньо-зимового періоду, заходи з утримання приміщень у належному стані.
4. Огляд змін нормативно-правових актів з питань реєстрації бюджетних та бюджетних фінансових зобов`язань і оплаті рахунків при здійсненні казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів коштів бюджетів усіх рівнів
Для наглядності та зручності слухачів виступи фахіців з усіх питань супроводжувалися демонстрацією на великому екрані слайдів з діаграмами, витягами з законодавчих актів та іншою корисною для учасників заходу інформацією.
Крім основних учасники засідання обговорили ряд поточних питань роботи. Зокрема, щодо проведення підготовчих заходів по закриттю 2016 бюджетного року та процедури заповнення державними службовцями категорії Б електронних декларацій за 2015 рік.
Підводячи підсумок засідання, начальник Головного управління наголосив на важливості якісної організації роботи всіх органів Казначейства області в передноворічний період, здійснення якісного підбору та розстановки кадрів та проведення своєчасної підготовки будівель управлінь до зими.
На завершення заходу Фліссак І.Я. вручив начальникам окремих УДКСУ Подяки Голови Казначейства України з нагоди 25-тої річниці Незалежності України.


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: