№ Р-646/0/3-13 від 2 серпня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 8 січня 2013 року № Р-3/0/3-13"
14.08
18:48
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 2 серпня 2013 року № Р-646/0/3-13


Про внесення змін до
розпорядження голови облдержадміністрації
від 8 січня 2013 року № Р-3/0/3-13


Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 28 грудня 2012 року № Р-987/0/3-12 “Про затвердження Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ Дніпропетровської обласної державної адміністрації” (зі змінами та доповненнями), з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства:

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 січня 2013 року № Р-3/0/3-13 “Про запровадження роботи багатоканальної телефонної лінії “Контакт-центр “Гаряча лінія Дмитра Колєснікова” зміни:

1) у тексті розпорядження та додатку до нього слова “організаційний відділ облдержадміністрації” замінити словами “департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації” у відповідних відмінках;

2) викласти у новій редакції пункти 6, 7, 9 розпорядження:

“6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити медіа-підтримку роботи “Гарячої лінії Дмитра Колєснікова”, висвітлення актуальних питань, з якими громадяни звертаються на гарячу лінію, у засобах масової інформації”.
“7. Першому заступникові голови облдержадміністрації (Крупському А.Ф.) організувати систематичне інформування голови облдержадміністрації про результати розгляду звернень, що надходять до “Гарячої лінії Дмитра Колєснікова”.

“9. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Крупського А.Ф., контроль залишаю за собою”.

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Крупського А.Ф., контроль залишаю за собою.


Голова облдержадміністраціїД.В.КОЛЄСНІКОВ
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: