До кінця літа в Царичанському районі оновлять чотири комунальні дороги – Валентин Резніченко
09.08
13:30
Написати листаВерсія для друку
У Царичанському районі за півроку капітально відремонтували три комунальні автошляхи, четвертий – наразі в роботі. Загалом у 2017-му році в області планують оновити 160 доріг. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко

«Дороги в селах області не ремонтували десятиріччями. На деяких із них взагалі ніколи не було асфальту. Наша мета – якісні європейські автошляхи в усіх населених пунктах Дніпропетровщини. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», - сказав Валентин Резніченко.

У селі Прядівка відремонтували вулицю Мечникова. Місцевим мешканцям стало значно зручніше. Григорій Чута, який пересувається електричним візком, тепер може без перешкод виїхати на вулицю.

«Ями були по всій дорозі, біля лікарні взагалі все було розбито. Тепер дорога дуже гарна», - поділився Григорій Чута.

На вулиці Мечникова уклали більше трьох кілометрів новенького асфальту.

«Тепер на новій дорозі дуже приємно їздити. Поки канікули – я ганяю на «вєліку», друзі – на роликах», - розповіла юна мешканка Прядківки Марина.

У селі Бабайківка вулиця Українська ніколи не мала асфальту. Зараз там працює дорожня техніка - завершити будівництво цієї дороги планують до кінця літа.

«Я тут живу більше 30 років, у нас ніколи не було дороги. Раніше в коліях з весни стояла вода. Тепер, нарешті, за підтримки губернатора, у нас буде нормальна асфальтова дорога», - зауважив мешканець Бабайківки Микола Лоза.

Нещодавно у Царичанці повністю оновили асфальт на вулицях Соборній та Робочій. Загалом у цьогорічних планах команди Валентина Резніченка – капітально відремонтувати 160 комунальних доріг області.


Нова дорога в селі Прядівка. Вулиця Мечникова


"Все було розбито. Тепер дорога дуже гарна", - Григорій Чута


Тут - лікарня. Без ям "швидка" проїде легше


Діти теж оцінили якість нового покриття


"Поки канікули – я ганяю на «вєліку», друзі – на роликах", - Марина


На вулиці Українська в Бабайківці - дорожня техніка


Тут готують покриття для вкладання асфальту


"Я тут живу більше 30 років, у нас ніколи не було дороги... Нарешті, за підтримки губернатора, у нас буде нормальна асфальтова дорога", - Микола Лоза


Завершити роботи планують до кінця літа


Нещодавно у Царичанці повністю оновили асфальт на вулицях Соборна та Робоча. Загалом в районі до кінця літа оновлять чотири дорогиАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: