УДКСУ у Нікопольському районі співпрацює з розпорядниками коштів з питань використання коштів субвенції
26.09
12:26
Написати листаВерсія для друку
УДКСУ у Нікопольському районі
співпрацює з розпорядниками коштів з питань
використання коштів субвенції

26 вересня 2016 року начальником управління Державної казначейської служби України у Нікопольському районі Дніпропетровської області Подолянко Тетяною Миколаївною з метою оперативного вирішення проблемних питань в роботі проведено нараду по використанню у 2016 році коштів Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально – економічний розвиток окремих територій, субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами облради у 2016 року.
У зустрічі взяли участь заступник начальника управління Юхименко Л. Г. , начальник фінансового управління Нікопольської районної державної адміністрації Дубина Г. І. , головний бухгалтер Новоіванівської сільської ради Білодід О. В., головний бухгалтер Чкаловської сільської ради Голуб Г.Г., голова Шолоховської сільської ради Базілєвич В. О. та головний бухгалтер Шолоховської сільської ради Рибалкіна В. А.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо
соціально-економічного розвитку окремих територій» затверджено надання субвенції для будівництва водопостачання с. Шолохове Нікопольського району. Орієнтовна вартість об`єкта становить 24 млн. гривень з кінцевим терміном вводу в експлуатацію у 2018 році. Розпорядника коштів хвилювали питання щодо реєстрації договору на проведення робіт по будівництву об’єкта. Начальником управління було надано вичерпні відповіді щодо реєстрації бюджетних зобов’язань та контрольних функцій, покладених на органи Казначейства відповідно до ст.7 Закону України «Про публічні закупівлі».

Також на нараді було обговорено використання Новоіванівською сільською радою субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами облради.
Начальник фінансового управління Нікопольської РДА Дубина Г. І. наголосила, що відповідно до програми соціально-економічного та культурного розвитку району за умови державної фінансової підтримки та спрямування коштів обласного бюджету планується реалізовувати нові проекти та продовжувати будівництво розпочатих об’єктів водопостачання, реконструкцію, проведення капітальних ремонтів об’єктів життєзабезпечення, соціально-культурного призначення.
Результатом наради стала плідна співпраця та взаємопорозуміння в досягненні позитивного рішення у використанні бюджетних коштів.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: