№ Р-398/0/3-17 від 21 серпня 2017 року "Про проведення щорічної оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України"
21.09
14:09
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 21 серпня 2017 року № Р-398/0/3-17

Про проведення щорічної оцінки
ефективності здійснення контролю
за виконанням завдань, визначених
законами України, актами Президента України,
постановами Верховної Ради України,
прийнятими відповідно до
Конституції та законів України,
актами Кабінету Міністрів України,
дорученнями Прем’єр-міністра України

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року № 522 “Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України” (зі змінами):

1. Створити робочу групу для проведення щорічної оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації та райдерж-адміністраціями контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України (далі – акти і доручення), у складі згідно з додатком.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій забезпечити надання робочій групі інформації, необхідної для проведення оцінки ефективності.
3. Робочій групі для проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації та райдержадміністраціями контролю за виконанням актів і доручень:

1) забезпечувати щороку протягом жовтня вивчення ефективності здійснення контролю за виконанням структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями завдань, визначених актами і дорученнями, зокрема: дотримання термінів виконання; порядку реєстрації та розгляду в реєстраційно-контрольних картках автоматизованої системи діловодства ДОК ПРОФ; порядку формування справ, картотек, банків даних; вимог щодо розгляду і встановлення термінів виконання актів і доручень, якості підготовки власних розпорядчих документів на їх виконання, організації та здійснення контролю взагалі;

2) проводити за підсумками цієї роботи щороку протягом листопада оцінку ефективності здійснення структурними підрозділами облдерж-адміністрації, райдержадміністраціями контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями (далі – оцінка);

3) керуватися у своїй діяльності Методикою проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року № 522 (зі змінами) (далі – Методика);

4) надавати звіт за результатами проведення оцінки голові облдерж-адміністрації та доводити його до відома керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій.

4. Управлінню інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації розміщувати звіт за результатами проведення оцінки на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

5. Рекомендувати міським головам застосовувати Методику під час провадження діяльності, пов’язаної зі здійсненням контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління діловодства і контролю апарату облдержадміністрації, контроль – на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Тимчук А.Л.

Голова облдержадміністрації _______________ В.М.РЕЗНІЧЕНКО


ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________

(See attached file: Р-398 з додатками.doc)АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: