№ Р-289/0/3-14 від 27 травня 2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 січня 2013 року № Р-3/0/3-13"
28.05
19:58
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 27 травня 2014 року № Р-289/0/3-14


Про внесення змін до
розпорядження голови облдержадміністрації
від 08 січня 2013 року № Р-3/0/3-13Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації:

1. Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 січня 2013 року № Р-3/0/3-13 “Про запровадження роботи багатоканальної телефонної лінії “Контакт-центр “Гаряча лінія голови облдержадміністрації” (із змінами), а саме:

1) викласти у новій редакції пункти 3, 6, 7, 9 розпорядження:

“3. Відповідальним за організацію роботи Гарячої лінії голови облдержадміністрації визначити Дніпропетровський обласний контактний центр”.

“6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та Дніпропетровському обласному контактному центру забезпечити медіа-підтримку роботи Гарячої лінії голови облдержадміністрації, висвітлення актуальних питань, з якими громадяни звертаються на гарячу лінію, у засобах масової інформації”.

“7. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації організувати систематичне інформування голови облдержадміністрації про результати розгляду звернень, що надходять на Гарячу лінію голови облдержадміністрації”.
“9. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, контроль – на виконуючого обов’язки заступника голови облдержадміністрації Філатова Б.А.”;

2) у тексті додатка до розпорядження слова “департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації” замінити словами “Дніпропетровський обласний контактний центр” у відповідних відмінках.


2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, контроль – на виконуючого обов’язки заступника голови облдержадміністрації Філатова Б.А.

  Голова облдержадміністрації І.В.КОЛОМОЙСЬКИЙ
  АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
  АРХІВ НОВИН
  Погода
  Погода уКиєві
  Погода уДніпрі
  Погода уКривому Розі
  Погода уЗапоріжжі
  Погода вОдесі

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер: