Голова Казначейства України відвідала Дніпропетровщину
04.08
09:52
Написати листаВерсія для друку

03 серпня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Слюз Т.Я. перебуває з робочим візитом на Дніпропетровщині, в рамках якого – проведення розширеного засідання Колегії ДКСУ.
Очільниця Казначейства зустрілася з головою Дніпропетровської облдержадміністрації Резніченком В.М. та обговорила актуальні питання діяльності органів ДКСУ області.
Пізніше Тетяна Ярославівна разом з керівниками головних управлінь Казначейства України віддала шану на Алеї слави героїв АТО, створену біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації, на якій увічнені імена дніпропетровців, що загинули, захищаючи рідний край. Екскурсію для казначеїв провів знаний в регіоні історик Юрій Фонигін, який на волонтерських засадах знайомить гостей міста з громадянським подвигом земляків.
Після закінчення засідання Колегії ДКСУ Голова Казначейства провела брифінг для засобів масової інформації регіону. Тетяна Ярославівна розповіла журналістам про механізм здійснення органами Казначейства України відшкодування податку на додану вартість, в тому числі за рішенням суду. Голова закцентувала увагу, що починаючи з жовтня поточного року заборгованість за судовими рішеннями, гарантованими державою, буде здійснюватися шляхом випуску казначейських векселів. Особливу увагу приділила важливості та зручності переходу в обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються в органах Казначейства України, на систему дистанційного обслуговування. Живу зацікавленість у журналістів викликав продемонстрований очільницею Казначейства карт-рідер, за допомогою якого здійснюється електронний підпис документів.
Разом з керівниками головних управлінь Голова Казначейства відвідала єдиний в Україні музей АТО, де ознайомилася з німими, але такими красномовними свідками боротьби, яка відбувається на нашій землі і свідчить про високий патріотизм українського народу, про його самовідданість та незламну волю і жагу до свободи і незалежності. Дніпропетровськими митцями створений документальний фільм, який розповідає про початок боротьби в 2014 році і до сьогодення, про будні наших військових, волонтерів та місцевих жителів, які проживають у зоні зіткнення. Перегляд фільму справив на присутніх просто незгладиме враження. Голова подякувала керівнику музею та волонтеру, який провів дуже цікаву екскурсію по експозиції. Керівники головних управлінь виказали побажання запросити відвідати цей музей працівників своїх територіальних органів.
Не залишила без уваги очільниця Казначейства наших славних бійців, учасників АТО, які знаходяться на лікуванні в обласній клінічній лікарні ім.Мечникова, яка є однією з найбільших в Україні та яка першою почала масовий прийом на лікування воїнів, які постраждали в бойових діях. Як зазначив один з керівників лікарні під час спілкування з Головою, у найскладніші часи лікарня приймала за день до 150 тяжко поранених бійців.
Тетяна Ярославівна відвідала відділення інтенсивної терапії, де зараз лікуються постраждалі захисники. Багато теплих слів було сказано під час зустрічі. Тетяна Ярославівна подякувала захисникам за їх службу – нелегку та небезпечну, побажала найскорішого одужання, міцного духу, твердості та незламності. На згадку про зустріч Голова Казначейства подарувала бійцям книги та освячені обереги.
Разом з керівниками областей Тетяна Ярославівна завітала до управління Казначейства у Дніпровському районі Дніпропетровської області. Гості оглянули будівлю УДКСУ (це будівля банку "Україна", яка свого часу була передана органу Казначейства та знаходиться в його оперативному управлінні), поспілкувалися з колективом управління про нагальні проблеми в роботі.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: