В ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області пройшли навчання з цивільної оборони
06.10
09:40
Написати листаВерсія для друку
В ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області
пройшли навчання з цивільної оборони

Забезпечення пожежної безпеки на підприємстві - це один із важливих напрямків охорони життя та здоров'я працівників. Незважаючи на значний прогрес у науково-технічній сфері, людству ще не пощастило знайти абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки. Більше того, статистика свідчить, що при зростанні чисельності населення на 1 % кількість пожеж збільшується приблизно на 5 %, а збитки від них зростають на 10 %. І сьогодні, коли людство увійшло в третє тисячоліття своєї багатовікової історії, питання пожежної безпеки залишаються актуальними.
Тому для забезпечення готовності колективу до дій в умовах пожежної небезпеки та відповідно до Плану основних заходів з цивільного захисту Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області 6 жовтня 2016 року проведено штабне об’єктивне тренування з цивільного захисту за участю представників Головного управління Дніпропетровської служби надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області, метою якого було перевірити готовність та дії персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей на випадок надзвичайної ситуації (пожежі) в приміщені Головного управління державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.
Начальник відділення організацій служби та реагування на надзвичайні ситуації 8 ДПРЗ Захаров Павло Вадимович та інспектор ВНОВОМ та НАП центру забезпечення діяльності ГУДСНС України у Дніпропетровській області Чірнов Артем Федорович спостерігали за проведенням евакуації працівників, після чого надали роз’яснення про стан організації заходу, провели інструктаж щодо збереження життя під час пожежі та показали на практиці роботу вогнегасника за участю працівників Головного управління.
Наприкінці тренування було проведено загальну оцінку, окреслені проблемні питання та зазначено, що передусім збереження життя людини є найголовнішою метою при будь якій надзвичайній ситуації.


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: