Повідомлення про збір ідей проектів до Плану заходів реалізації Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року
16.10
12:08
Написати листаВерсія для друку

Повідомлення про збір ідей проектів до Плану заходів реалізації Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року

  З метою реалізації другого етапу Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 26 вересня 2014 року № 561-27/VI, Дніпропетровською обласною радою та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією розробляється План реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року (далі – План реалізації).
  Найважливішим етапом його розробки є пропозиції з боку мешканців області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволяють сформувати План реалізації. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріори тезовано Експертними групами із відбору технічних завдань на проекти регіонального розвитку до Плану реалізації. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на 2018-2020 роки і визначено джерела їх фінансування.

  Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, запропонувати ідею (ї) (проект (и)), які дозволять реалізувати завдання Стратегії
  (http://oblrada.dp.gov.ua/wp-admin/admin-ajax.php?juwpfisadmin=false&action=wpfd&task=file.download&wpfd_category_id=550&wpfd_file_id=12884)

  Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

  2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

  3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018 – 2020 роки).

  4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з п’яти ключових завдань регіонального розвитку:
   1) Скорочувати внутрішньо-регіональні дисбаланси розвитку завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку (через використання економічних стимулів та інструментів).
   2) Стимулювати розвиток міст (полюсів економічного зростання) та їх взаємодію з прилеглими територіями (заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури міст).
   3) Підтримувати функціональну взаємодію мереж малих міст та примножувати їх роль у розвитку регіону (вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерної інфраструктури).
   4) Забезпечувати регіональну доступність (право громадян на зайнятість, отримання публічних послуг, культурний розвиток, соціальні пільги незалежно від місця проживання), що передбачає заходи з розвитку інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону тощо.
   5) Забезпечувати міжрегіональну співпрацю Дніпропетровської області.

  5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

  6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  Проектна ідея має бути представлена у
  формі, що додається.
  Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку
  Дніпропетровської області на період до 2020 р. (ознайомтеся з переліком завдань
  (http://oblrada.dp.gov.ua/wp-admin/admin-ajax.php?juwpfisadmin=false&action=wpfd&task=file.download&wpfd_category_id=550&wpfd_file_id=12884) ).

  7. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 16 години 02 вересня 2017 року.

  Заповнені форми надсилайте на e-mail: psarev@adm.dp.gov.ua та skotova@adm.dp.gov.ua з поміткою «До Плану реалізації Стратегії».

  Контактні особи:
  Псарьов Олексій Сергійович (виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації).
  Контактний телефон: (056) 778-66-10, e-mail:
  psarev@adm.dp.gov.ua.

  Котова Світлана Анатоліївна (координатор Плану реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року).
  Контактний телефон: (056) 742-81-61, e-mail:
  skotova@adm.dp.gov.ua.

  За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії.Дивіться приклад заповнених форм проектних ідей наприкінці документу
.
.

(See attached file: Приклади.doc)

(See attached file: Цілі ,завдання.doc)

(See attached file: Форма.docx)

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: