№ К-84/0/5-17 від 10 березня 2017 року "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії “Б” апарату обласної державної адміністрації"
10.03
14:58
Написати листаВерсія для друку
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 10 березня 2017 року № К-84/0/5-17

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної
посади державної служби категорії “Б” апарату обласної
державної адміністрації


  Відповідно до Закону України ‟Про місцеві державні адміністрації”, статей 22, 23 Закону України ‟Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 06 квітня 2016 року № 72 “Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій ‟Б” і ‟В”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 647/28777:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії “Б” – начальника відділу організації особистого прийому управління по роботі зі зверненнями громадян апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ‟Б” – начальника відділу організації особистого прийому управління по роботі зі зверненнями громадян апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації (додаються).

  3. Встановити кінцевий строк подання документів для участі у конкурсі – до 29 березня 2017 року.

  4. Провести конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії “Б” – начальника відділу організації особистого прийому управління по роботі зі зверненнями громадян апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 04 – 06 квітня 2017 року у приміщенні Дніпропет-ровської обласної державної адміністрації.

  5. Начальникові управління персоналу апарату облдержадміністрації Бурхан Г.А.:
  1) надіслати скановану копію цього розпорядження у форматі pdf та умови проведення конкурсу у форматі docx не пізніше ніж 13 березня 2017 року до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях за адресою: vacancy2@nads.gov.ua;
  2) підготувати інформацію про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу для оприлюднення на офіційній веб-сторінці Дніпропетровської обласної державної адміністрації: www.adm.dp.gov.ua;
  3) забезпечити направлення інформації для оприлюднення результатів конкурсу на офіційних веб-сторінках Національного агентства України з питань державної служби та Дніпропетровської обласної державної адміністрації (не пізніше 45 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу).

  6. Начальникові управління інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації Шаповаловій Т.М. забезпечити оприлюднення на офіційній веб-сторінці Дніпропетровської обласної державної адміністрації (www.adm.dp.gov.ua):
  1) інформації про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу;
  2) результатів конкурсу.

  7. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління персоналу апарату облдержадміністрації, контроль – на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Тимчук А.Л.  Голова облдержадміністрації В.М.РЕЗНІЧЕНКО


  ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________
  (See attached file: К-84 з додатками.doc)


  АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
  АРХІВ НОВИН
  Погода
  Погода уКиєві
  Погода уДніпрі
  Погода уКривому Розі
  Погода уЗапоріжжі
  Погода вОдесі

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер: