Проект РЕОП
Написати листаВерсія для друкуНОВИНИ

ПРОДУКТИ ПРОЕКТУ


КОНТАКТИ
Адреса: вул. Щекавицька, 30/39, офіс 168, м.Київ, 04071
Телефон: +38 (044) 207-12-91
Факс: +38 (044) 207-12-92
Web-сайт: http://www.ebed.org.ua


______________________________________________________________________________________________

ПРО ПРОЕКТ

У листопаді 2010 року підписано Угоду між Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та Конференційною радою Канади та розпочато реалізацію Проекту “Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України” (Проект РЕОП), який передбачає підготовку групи фахівців облдержадміністрації, яка забезпечить розробку демографічної моделі та прогнозу, економічного прогнозу, моделі фіскального прогнозування та фіскального прогнозу, комплексного аналітичного звіту щодо соціально-економічного розвитку та стратегічний план розвитку області.

Проект «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (Проект РЕОП) розрахований на п’ять років (2010 – 2015 рр) і впроваджується Конференційною радою Канади за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку. Проект надає цільову підтримку у розбудові спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України.

Проект РЕОП є складовою програми канадського уряду щодо технічного співробітництва з Україною, у рамках якої робиться наголос на розбудові спроможності на міському, обласному та центральному рівнях. Зв’язки, встановлені завдяки Проекту РЕОП, створюють можливості для обміну досвідом, методологіями та знаннями, пов’язаними з процесами економічного планування розвитку.

Метою Проекту РЕОП є сприяння стійкому розвитку областей і міст України шляхом розбудови спроможності місцевої влади до планування соціально-економічного розвитку територій з використанням інструментів кількісного аналізу та прогнозування.

В рамках проекту передбачено надання підтримки Дніпропетровській та Львівській областям, а також шести містам України, а саме Львів, Червоноград, Дрогобич, Нікополь, Кривий Ріг та Дніпропетровськ.

Окрім комплексного аналітичного звіту щодо стану соціально-економічного розвитку вибраних областей і міст України, реалізація Проекту РЕОП передбачає розробку вдосконалених стратегічних планів розвитку, на основі бенчмаркінгу (порівняльного аналізу) та демографічного, фіскального, економічного прогнозів.

Завдяки Проекту РЕОП українські урядові інституції матимуть можливість вивчити досвід Канади, що допоможе визначати обґрунтовані пріоритети економічного розвитку областей і міст України, складати реалістичні плани економічного розвитку областей і міст України. Проект також сприяє підвищенню спроможності краще обстоювати інтереси перед урядом України та більш ефективному залученню інвестицій, кредитів та донорської допомоги на цілі економічного розвитку.


ГЕОГРАФІЯ ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: