Повернутись до списку новин

Стало відомо, хто з гостей авіашоу «Вільне небо» виграв стрибки з парашутом


День незалежності країни Дніпропетровщина відзначила масштабним авіашоу «Вільне небо», під час якого проводився фотоконкурс на краще селфі. Організатори свята визначили переможців у чотирьох номінаціях. Як повідомила радник голови ДніпроОДА Ольга Горб, троє отримають сертифікати на безкоштовний стрибок з парашутом, ще один – фірмову футболку.

«Цьогоріч авіашоу «Вільне небо» зібрало близько 25 тисяч людей. Своїми фото та враженнями вони ділилися у соціальних мережах, зокрема, Інстаграмі та Фейсбуці. Ми переглянули понад тисячу світлин, щоб визначити найкреативніші, найщиріші та найяскравіші», – розповіла Ольга Горб.


У номінації «Найоригінальніша позитивно-креативна фотографія, на якій обов’язково має бути зображення: ви і небо, ви і літак» перемогу здобула Каріна Єрьоміна.


У номінації «Найбільша кількість лайків» першість дісталася Діані Бенюк – її підтримали 256 людей.


А це переможці у номінації «Найромантичніша та найкрасивіша пара «Вільного неба».

Вітаємо переможців! Сертифікати від авіакомпанії «Авіа Союз» розраховані на одну людину та діють протягом року. Їх можна забрати в ДніпроОДА за адресою: проспект Поля, 1, кабінет 515.


Переможне фото у номінації «Групове селфі – найбільше за кількістю людей в кадрі» має такий вигляд.

Приємний бонус – футболка від українського бренду «Авіація Галичини». Її можна забрати в дніпровському торговельно-розважальному центрі «Мост-Сіті Центр» на вул. Глінки, 2. Подробиці за телефоном: 067 440 46 56.

Повернутись до списку новин