Повернутись до списку новин

У ДніпроОДА розкрили секрети успішного бізнесу в сфері краси


У Дніпропетровській ОДА провели безкоштовний семінар для власників перукарень і салонів краси. Секретами успіху ділилися досвідчені підприємці.

«У нас постійно проходять тренінги та семінари для представників малого та середнього бізнесу. Сьогоднішній семінар – для керівників салонів краси і тих, хто працює в сфері послуг. На зустрічі підприємці дізналися, як правильно оформлювати трудові відносини, оренду приміщення. Також ми розповіли про оформлення співробітників, які працюють неповний робочий день», - зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку Алла Кефель.

Спікери зустрічі – досвідчені підприємці, спеціалісти з газети «Приватний підприємець». Вони ділилися практичними порадами.

«Семінар спрямований на те, щоб підприємці салонного бізнесу змогли правильно обрати систему оподаткування, сформувати свої відносини з найманими працівниками», - розказала заступник головного редактора газети «Приватний підприємець» Наталя Щербак.

Зустріч пройшла в інтерактивній формі. Всі бажаючі змогли поставити запитання.

«Нам важливо було дізнатися, як може працювати в сьогоднішніх умовах маленький бізнес в сфері послуг. Він пов’язаний з великим ризиком, бо в роботі задіяні багато найманих працівників. Хотіла знати всі нюанси законодавства, щоб не отримати штрафні санкції», - поділилася учасниця семінару, приватний підприємець Ольга Анохіна.


У Дніпропетровській ОДА провели безкоштовний семінар для власників перукарень і салонів краси


Спікери зустрічі – досвідчені підприємці, спеціалісти з газети «Приватний підприємець». Вони ділилися практичними порадами


Зустріч пройшла в інтерактивній формі


«Нам важливо було дізнатися, як може працювати в сьогоднішніх умовах маленький бізнес в сфері послуг», - поділилася учасниця семінару, приватний підприємець Ольга Анохіна


Всі бажаючі могли отримати відповіді на свої питання

Повернутись до списку новин