Повернутись до списку новин

У ДніпроОДА нагородили кращих представників спортивної спільноти області (ФОТОРЕПОРТАЖ)


У ДніпроОДА вручили обласні нагороди людям, які щодня працюють над розвитком спорту: тренерам, керівникам спортивних федерацій, переможцям змагань, спортивним журналістам. За словами заступника голови облдержадміністрації Каміля Примакова, загалом відзначили понад 30 людей.


Сьогодні Дніпропетровщина разом зі всією Україною відзначає День фізичної культури і спорту


«Для нас це свято – прояв патріотизму, мужності та сили духу спортсменів. Останні роки в області активно розвиваємо спортивну інфраструктуру – будуємо стадіони не лише в обласному центрі, а у невеличких селищах. Все, аби молоде покоління зростало здоровим, а спортсмени показували найкращі результати на міжнародних змаганнях», - поділився Каміль Примаков.


Обласними нагородами відзначили керівників федерацій з різних видів спорту, спортсменів, журналістів,..


директорів спортивних шкіл та училищ


Загалом відзначили понад три десятки людей


Серед нагороджених - віце-президент Дніпропетровської обласної федерації кіокушинкай карате Гарік Мелікян


«Цей рік був дуже плідний. На чемпіонаті Європи у Франції кістяк національної збірної складали спортсмени з Дніпропетровщини. Звідти для нашої області ми привезли два перших і три третіх місця. Це чудовий результат», - підводить підсумки року Гарік Мелікян.

Та додає: кіокушинкай карате – спорт для справжніх чоловіків.

«Наші діти вирізняються і в натовпі, і в школі – вони дуже доброзичливі, сміливі. Ми з малих років виховуємо у наших учнів повагу до старших», - поділився Гарік Мелікян.«Основне досягнення року, що минув, - завершення будівництва стадіону «Трудові резерви» у Дніпрі, - поділилася заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор в Лондоні Анна Рижикова. - Цього ми чекали дуже багато років. Тепер у нас є гідні умови для тренувань».

Повернутись до списку новин