Повернутись до списку новин

Новини тижня: що зроблено на Дніпропетровщині


Капітальні ремонти доріг та будинку культури, реконструкція навчально-виховного комплексу та будівництво дитсадка. На якій стадії проекти – у щотижневому ТОП-5.

Мешканці Магдалинівки невдовзі матимуть осучаснений після капремонту будинок культури, в якому розташований місцевий РАГС. Фасад вже новий, утеплений, покрівля – відремонтована. Всередині повністю замінили електрику, систему опалення та комунікації. У приміщенні також нові стеля, вікна й двері. Залишилось завершити внутрішнє оздоблення.

У розпалі – й будівництво нового дитсадка на 115 малюків у Підгороднему Дніпровського району. Ремонтники вже забетонували основу для підлоги та колони першого поверху. Зробили також заїзд до садка. Наразі зводять перекриття першого поверху та резервуар під каналізацію. Загальна площа майбутнього закладу – півтори тисячі квадратних метрів.

У Кам’янському розпочали капремонт вулиці Менделєєва – зараз проводять підготовчі роботи. Уздовж дороги розташовані дитсадки, лікарня, будинок культури і парк.

На 55% капітально відремонтували вулицю Вишневу в Ракшивці Дніпровського району. Її довжина – майже два кілометри. Раніше дорожнього покриття там взагалі не було.

Верхівцевський навчально-виховний комплекс №1 у Верхньодніпровському районі реконструюють обласним коштом. Там вже замінили покрівлю, вікна й двері. У всіх приміщеннях навчального комплексу встановили нові системи опалення та водопостачання. Наразі ремонтники утеплюють фасад – планують упоратися до початку опалювального сезону.


Новини тижня: що зроблено на Дніпропетровщині

Повернутись до списку новин