Повернутись до списку новин

У ДніпроОДА пройшла перша офіційна зустріч із керівником групи спостерігачів місії ОБСЄ


В облдержадміністрації пройшла перша офіційна зустріч першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана із новопризначеним керівником групи спостерігачів місії ОБСЄ Олегом Старостіним. Вони обговорили напрямки розвитку регіону – хід реформи децентралізації, розбудову інфраструктури населених пунктів області, реалізацію соціальних проектів та питання безпеки.

«Дніпропетровщина – економічно потужний регіон, який виробляє 20% національного ВВП. За період війни область не втратила жодного інвестора. І це незважаючи на близькість із фронтом – із зоною АТО нас розділяє лише 300 кілометрів. У наших пріоритетах – розбудова інфраструктури населених пунктів області. Це і капітальні ремонти доріг, і будівництво нових та реконструкція існуючих дитсадків і шкіл, і зведення водогонів», – зазначив Олег Кужман.

Перший заступник голови ДніпроОДА запевнив, що питання виділення земельних ділянок та житла для АТОвців вирішуються оперативно й комплексно.

«В області мешкають близько 76 тисяч переселенців. Для них спільно з німецькою компанією GIZ побудували модульні містечка. Реконструюємо й будинки під соціальне житло», – додав перший заступник очільника області.

Олег Кужман наголосив: підтримка області з боку місії ОБСЄ дуже важлива. В її звіті, зокрема, має бути відображена об’єктивна ситуація, що склалася в регіоні, та вплив на неї воєнних дій.


У ДніпроОДА перший заступник очільника області Олег Кужман разом із новопризначеним керівником групи спостерігачів місії ОБСЄ Олегом Старостіним обговорили напрямки розвитку регіону


«У наших пріоритетах – розбудова інфраструктури населених пунктів області. Це і капітальні ремонти доріг, і будівництво нових та реконструкція існуючих дитсадків і шкіл, і зведення водогонів», – Олег Кужман


Спостерігачі місії ОБСЄ поцікавилися, як в області вирішуються питання виділення земельних ділянок та житла для АТОвців


Олег Кужман наголосив: підтримка області з боку місії ОБСЄ дуже важлива

Повернутись до списку новин