Повернутись до списку новин

Правила безпечної поведінки на дорозі нагадають дітям Дніпропетровщини


З початком нового навчального року на вулицях побільшало юних пішоходів. Як поводити себе на дорозі, їм нагадають під час акції «Увага! Діти на дорозі», яка триватиме до 20 вересня. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

У цей час у школах області пройдуть тематичні уроки та тренінги «Знаю, вмію, врятую», на яких медики навчать дітей надавати першу медичну допомогу.

Поліція перевірить безпечність маршрутів шкільних автобусів, територію поблизу дитсадків і навчальних закладів, а також технічний стан транспорту, яким підвозять учнів.

Максимально уважними та обережними мають бути водії. Проїжджаючи повз школу, автомобілісти повинні знижувати швидкість, не випереджати на «зебрі» і пропускати дітей, які переходять дорогу.

Відповідальність за безпеку на дорозі лежить і на батьках. Їм варто нагадати своїм дітям дорожні правила, пройти з ними маршрутом від будинку до школи, звернути увагу на особливості пересування в умовах інтенсивного руху транспорту.


Правила безпечної поведінки на дорозі нагадають дітям Дніпропетровщини

Повернутись до списку новин