У ДніпроОДА топ-блогери України обговорили економіку та інновації - Юрій Голик
19.06
12:30
Написати листаВерсія для друку
У ДніпроОДА 17 червня в рамках фестивалю блогерів «Дніпровський пост» працювала дискусійна панель, присвячена реформам та інноваціям. У розмові взяли участь Юрій Голик, Олександр Соколовський, Роман Шрайк, Віктор Пузанов та інші відомі блогери.

«Ми, команда Валентина Резніченка, трошки "анархісти" - в хорошому розумінні цього слова. Головна реформа, яку ми втілюємо, – децентралізація. В результаті її впровадження облдержадміністрації взагалі мають зникнути як клас, а всі повноваження - перейти на місця. Такі великі структури, як ОДА, цілком реально замінити сервером в Інтернеті з повною автоматизацією», - розповів радник голови ДніпроОДА з інновацій Юрій Голик.

У ДніпроОДА блогери поділилися своїми ідеями стосовно реалізації реформ. Олександр Соколовський вважає: рятівним колом для бізнесу стане податок на виведений капітал.

«Хотілося б, аби економічні реформи втілювалися не на словах, а на ділі. Зокрема, аби скоріше запрацював податок на виведений капітал. Це дасть поштовх для розвитку підприємництва», - сказав Олександр Соколовський.

Спілкування проходило в неформальній обстановці. Лідери громадської думки сиділи на підлозі трибуни, де раніше зазвичай лише заслуховувалися звіти чиновників про виконану роботу.

Гості, які прийшли послухати своїх улюблених фейсбук-авторів, були в захваті від можливості побачити їх наживо.

«Мені дуже сьогодні сподобалося. Вважаю, що думки таких поважних експертів треба доносити до широкого загалу, аби сформувати лінію реформ, якої б влада дотримувалася. Це дуже важливо для формування громадянського суспільства. Вважаю, такі заходи треба проводити частіше, я обов’язково прийду послухати блогерів наступного разу», - розповів гість фесту Валерій Касьяненко.

Фестиваль блогерів відкрився 16 червня в Музеї українського живопису Дніпра. Протягом трьох днів працювало сім дискусійних панелей. Серед тем для обговорення – політика, економіка, інновації, культура."Головна реформа, яку ми втілюємо, – децентралізація. В результаті її впровадження облдержадміністрації взагалі мають зникнути як клас, а всі повноваження - перейти на місця.", - Юрій Голик


"Хотілося б, аби економічні реформи втілювалися не на словах, а на ділі. Зокрема, аби скоріше запрацював податок на виведений капітал", - Олександр Соколовський


Спілкування проходило в неформальній обстановці.


Гості, які прийшли послухати своїх улюблених фейсбук-авторів, були в захваті від можливості побачити їх наживо.


Дехто навіть занотовував


"Мені дуже сьогодні сподобалося... Я обов’язково прийду послухати блогерів наступного разу", - Валерій Касьяненко
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: