За чотири роки на Дніпропетровщині звели та реконструювали 55 водоводів – Валентин Резніченко
19.02
10:30
Написати листаВерсія для друку
З 2015 до 2018 року в області звели та реконструювали 55 водоводів. Питною водою забезпечили понад 400 тис мешканців регіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Децентралізація – найважливіша реформа за роки незалежності. Ініційована Президентом України Петром Порошенком, вона відкрила величезні можливості для розвитку міст і сіл. За 4 роки територіальної реформи в області звели та реконструювали 55 водоводів. Питну воду отримали понад 400 тис мешканців», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У Томаківському районі привели до ладу та звели «з нуля» 6 водогонів. На Синельниківщині питною водою забезпечили мешканців Веселого і Новочернігівського. У Солонянському районі водовод провели від Солоного до Широкого.

У Межівському новий водогін з’явився у селі Веселе, а в Іванівці – налагодили систему водопостачання. У Софіївському районі збудували понад 40 км водогонів та забезпечили водою близько 7 тис мешканців.

Загальна протяжність реконструйованих та побудованих за 4 роки водоводів – 430 км.За чотири роки на Дніпропетровщині звели та реконструювали 55 водоводів – Валентин Резніченко
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: