За прикладом ДніпроОДА в Марганецькій міськраді відкрився власний куточок буккросингу, - Валентин Резніченко
08.11
13:30
Написати листаВерсія для друку
Понад 100 книжок – класична та сучасна література, наукові посібники, фантастика та детективи. У міській раді Марганцю з’явився власний куточок буккросингу. Користуватися ним можуть працівники та гості держустанови. Правила прості: взяв книгу – постав на заміну іншу. Таку ідею перейняли у Дніпропетровської ОДА, де креативні полиці у вигляді англійських літер з’явилися ще влітку.

«Дніпропетровська ОДА не лише підтверджує звання «найнеформальнішої», а й започатковує нові тренди. Один з них – буккросинг в адмінбудівлі, яким може скористатися кожен бажаючий відвідувач. В облдержадміністрації книжкові полиці з’явилися ще в червні. Нині таку ідею втілили в життя у Марганці», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Незвичний для держустанови книжковий куточок з’явився у Марганецькій міській раді. Як і в ДніпроОДА, томи стоять на креативних полицях, які формують слово «READ» - в перекладі з англійської «читати».

«Я вже декілька разів пробувала читати електронну книжку. Але шелест паперу цим не заміниш. До нашої бібліотеки принесла книгу, яку люблю сама. Це твір Любка Дереша», - розповіла міський голова Марганцю Олена Жадько.

Літературу приносили всі небайдужі – і працівники держустанови, і відвідувачі. Вже назбиралось понад 100 книжок. Вони – на будь-який смак: твори сучасних авторів та класиків, енциклопедії, навчальні посібники.

«Щойно я зайшла до міськради, одразу звернула увагу на новий куточок. З’явилося бажання передивитися, яка саме література стоїть на полицях. Читання ніщо не замінить», - поділилася директор навчально-виховного комплексу №8 Інна Дяконенко.

«Ці яскраві полиці надихають на читання. До того ж, це красиво!», - додав педагог Олександр Багаутдінов.

Користуватися бібліотекою може кожен бажаючий. Щоправда, тут діють правила буккросингу: той, хто взяв книгу, має поставити на заміну іншу. Так бібліотека буде постійно оновлюватися.


У Марганецькій міськраді з'явився куточик буккросингу


Тут можна обрати книгу до смаку.


Полички для книг мають оригінальну форму.


Сюди із задоволенням заходять і працівники, і відвідувачі держоргану.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: