ДніпрОДА разом з університетом внутрішніх справ працюватиме над проблемами переселенців – Валентин Резніченко
27.04
16:30
Написати листаВерсія для друку
Обласна влада буде вирішувати проблеми переселенців та гендерної рівності в тісному співробітництві з Дніпропетровським держуніверситетом внутрішніх справ. У четвер, 27 квітня, голова ДніпроОДА Валентин Резніченко та ректор університету Віталій Глуховеря підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію.

«Інтеграція переселенців у нормальне мирне життя залишається серед пріоритетів нашої команди. Що ж до вирішення питань гендерної рівності – тут Дніпропетровську область без перебільшення можна назвати одним з лідерів України. Сподіваємося, що у співпраці з університетом зможемо зробити ще багато корисного. Насамперед, чекаємо від ваших науковців ґрунтовних пропозицій щодо змін, які потрібно внести до законодавства, профільних програм», - сказав Валентин Резніченко.

Співпраця обласної влади та університету стосується також спільних заходів – зустрічей, науково-практичних конференцій – із залученням студентства та за участі міжнародних організацій, зокрема, Фонду народонаселення ООН та ЮНІСЕФ.

На базі Держуніверситету внутрішніх справ вже півтора місяця працює перша в Україні навчально-наукова лабораторія з вивчення статусу внутрішньо переміщених осіб та гендерної проблематики.

Крім того, створений гендерно-консультативний центр, який надає безкоштовні юридичні та психологічні консультації постраждалим від гендерного насильства. На «гарячій лінії» працюють найкращі науковці та педагоги університету, а також студенти старших курсів.

Зараз, повідомив очільника області ректор університету, в Національній поліції працює 22,7% жінок.

«Наразі при наявних 325-ти місцях маємо близько 800 кандидатів для вступу до нашого університету. І 40% з них – дівчата», - зауважив Віталій Глуховеря.

Ректор поінформував, що на нещодавній колегії МВС України ставилося питання прирівнювання злочинів, скоєних по відношенню до жінок, до категорії тяжких.


Сьогодні підписали меморандум між ДніпроОДА та університетом внутрішніх справ.


Підпис на документі поставив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко...


та ректор університету Віталій Глуховеря.


ДніпроОДА та університет разом працюватимуть над вирішенням проблем переселенців.


Досвідчена команда.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: