ОДА виводить підприємців Дніпропетровщини на всеукраїнський ринок
10.03
18:07
Написати листаВерсія для друку
Нюанси, технічні особливості і специфіка роботи в ProZorro – на Дніпропетровщині підприємців навчають тонкощам електронних торгів. В ОДА пройшов черговий щомісячний семінар для представників бізнесу.

Черговий щомісячний семінар по ProZorro не зовсім звичайний. Цього разу більше уваги приділяється технічній частині. Як працювати з системою, як відслідковувати цікаві лоти і торги за потрібною тематикою. Всім цим нюансам навчали на семінарі в Дніпропетровській ОДА.

«Наша логіка проста. З 1 квітня ProZorro обов'язкове для всіх центральних держорганів. Перед підприємцями Дніпропетровщини відкриється багатомільярдний всеукраїнський ринок. Для того, щоб наші бізнесмени перемагали на всеукраїнських торгах, ми проводимо спеціальні семінари в ОДА. Сподіваємося, що таким чином буде збільшуватися їх оборот і прибуток. Це важливо для наповнення місцевих та обласного бюджетів. Їх податки - це гроші на будівництво доріг, дитячих садків, на медичне обладнання», - зазначив радник керівника регіону Юрій Голик.

Майстер-клас з тонкощів роботи в ProZorro проводив заступник голови громадської організації «Громадський контроль» Денис Селін. Ця організація допомагає ОДА впроваджувати ProZorro на Дніпропетровщині. Семінар тривав кілька годин.

Підприємець Олександр Бабенко до семінару про ProZorro знав небагато, але чув про доступність і відкритість держзакупівель. Сьогодні навчився багато чому. Сподівається, що в найближчому майбутньому почне співпрацювати з державою.

«Хотів би взяти участь в цій програмі. Упевнений, що зміни в нашій країні відбуваються. Сподіваюся, що за допомогою цього тренінгу зможу вийти на всеукраїнський ринок, буду продавати свою продукцію», - сказав Олександр Бабенко. Зараз підприємець займається гідроізоляційними матеріалами, але виношує ідею про екологічну переробку сміття та опалення квартир.

З моменту переходу на систему ProZorro в області провели 28 семінарів для підрозділів ОДА, комунальних підприємств і підприємців області.

ProZorro - це система електронних торгів, які проходять в режимі онлайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro - відмінний спосіб боротьби з корупцією в державних закупівлях. За розпорядженням глави області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

Зараз в Дніпропетровській області в ProZorro зареєстровано понад 10,8 тис. лотів на майже 358 млн. гривень. Планова економія - 39 млн. гривень.


«Для того, щоб наші бізнесмени перемагали на всеукраїнських торгах, ми проводимо спеціальні семінари в ОДА. Це важливо для наповнення місцевих та обласного бюджетів. Їх податки - це гроші на будівництво доріг, дитячих садків, на медичне обладнання», - зазначив радник керівника регіону.


Черговий щомісячний семінар по ProZorro не зовсім звичайний.


Цього разу більше уваги приділяється технічній частині.


Як працювати з системою, як відслідковувати цікаві лоти і торги за потрібною тематикою. Всім цим нюансам навчали на семінарі в Дніпропетровській ОДА.


Підприємці слухали із задоволенням та


зацікавлено,


нотували цікаві та важливі моменти.


Підприємець Олександр Бабенко до семінару про ProZorro знав небагато, але чув про доступність і відкритість держзакупівель. Сьогодні навчився багато чому. Сподівається, що в найближчому майбутньому почне співпрацювати з державою.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: