Як отримати допомогу при народженні дитини: скільки заплатять
15.06
13:30
Написати листаВерсія для друку
На порталі igov.org.ua зібрано послуги, які держава надає громадянам та бізнесу. На Дніпропетровщині через Інтернет можна отримати 206 послуг, ще 34 будуть доступні найближчим часом. Як швидко отримати допомогу при народженні дитини та який її розмір.

Оформлення послуги забере не більше 15 хвилин. Поетапно розберемо, як це працює!

1. Заходимо на портал igov.org.ua.

2. У розділі «Соціальна допомога» переходимо до пункту «Призначення соціальної допомоги при народженні дитини».

3. Обираємо Дніпропетровську область і спосіб входу до системи. Ми зупинилися на BankID через Приват24.

4. Після стандартного входу в систему вас попросять уточнити деякі дані: ПІБ, дату народження, паспортні дані, ІНН, адресу реєстрації, адресу проживання, контактний телефон, електронну адресу (на неї ви будете отримувати повідомлення про обробку заявки), відсканований паспорт (його переважно система завантажує самостійно з BankID. Однак бувають випадки, коли потрібно завантажити самостійно), відсканований ІНН, свідоцтво про народження дитини. Окремо обираєте, як та куди вам перерахувати кошти. Не забудьте вказати район, село чи місто, де ви мешкаєте.Після цього заявку буде прийнято в роботу. Протягом 15 днів з моменту звернення на електронну пошту надійде лист з рішенням по заяві.

«Ми приймаємо документи як через електронний портал iGov, так і особисто у кожному управління соціального захисту. Протягом 10 днів після подачі документів призначається допомога. Перші кошти надійдуть протягом місяця – це 10 320 грн., потім щомісячно протягом 3 років – по 860 грн.», - розповідають в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації
.
На кожну новонароджену дитину сім’я отримує від держави 41 280 грн. За місяць, в якому дитина народилася, нараховується 10 320 грн., а потім щомісяця протягом 3 років по 860 грн.

В управлінні соцзахисту наголошують, що звернутися за виплатою можна у будь-який час протягом року. Тому зволікати не варто, оформити допомогу потрібно до того, як дитині виповниться рік.

Наразі на Дніпропетровщині виплату отримують більше 100 тисяч родин.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: