30 тисяч людей отримали воду чи як на Дніпропетровщині вирішили десятирічну проблему
01.08
10:00
Написати листаВерсія для друку
У Синельниковому завершили реконструкцію водоводу. Більше 30 тисяч мешканців міста відтепер зможуть забути про перебої з водою та низький напір. Це вже другий населений пункт, якому цьогоріч полагодили водовід.

Близько 10 років мешканці Синельникового мали перебої з водою, вода ледь сочилася з кранів, інколи взагалі зникала. Старі труби водоводу часто проривалися – виправити ситуацію міг лише капітальний ремонт.

У 2012-2013 роках ремонт починали, однак так і не завершили через брак коштів. У 2015 році з обласного бюджету були виділені кошти на капітальну реконструкцію мережі. За цей час замінили більше 5 км труб та налагодили роботу системи. Відтепер воду мають всі мешканці Синельникового.

«Неприпустимо, щоб у XXІ сторіччі люди не мають води. Однак ця проблема, на жаль, ще існує. Другий рік поспіль ми будуємо водоводи на Дніпропетровщині. У 2016-му збудуємо та реконструюємо 21 водовід та забезпечимо стабільним водопостачанням понад 100 тисяч мешканців регіону», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

У червні воду без перебоїв отримали мешканці селища Романково та мікрорайону «55-й блочок», що в Кам’янському. Зараз роботи ведуться на 19 водоводах. Реконструюють 3 водоводи, які забезпечать водою 52 тисячі мешканців в Тернівці, Верхньодніпровському та П'ятихатському районах. Будують 16 нових водогонів в Апостолівському, Криничанському, Нікопольському, Покровському, Томаківському та Широківському районах. Ці водогони дадуть воду 30 тисячам людей, у яких її ніколи раніше не було.


30 тисяч людей отримали воду або як на Дніпропетровщині вирішили десятирічну проблему
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: