Дніпряни передали АТОвцям близько тисячі пасок (ФОТОРЕПОРТАЖ)
14.04
15:00
Написати листаВерсія для друку
Мешканці Дніпропетровщини передали АТОвцям на передову та до лікарень близько тисячі пасок. Великодню акцію організували команда Валентина Резніченка та волонтери, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.


«Великдень – традиційне свято, яке прийнято відзначати родиною. Зрозуміло, що ті хлопці, які зараз на лікуванні або ті, які захищають нас, такої можливості не мають. Тому ми просили приносити традиційні Великодні частування – пасочки та крашанки», - розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.


Великодні страви збирали в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.


До акції приєдналися мешканці області, які приносили по кілька пасок, та підприємства, що передавали одразу по 200.


Мешканці області принесли близько тисячі пасок.


Передавали й крашанки, солодощі, соки.


Волонтери допомагають доставити гостинці на передову.


«Хлопцям це дійсно приємно. Нещодавно ми привезли їм піцу, вони не могли повірити. Сказали: «Вау!». Думаю, і з пасочками буде те саме... Коли «домашнім» пахне - це дуже підбадьорює», - поділилася волонтер Дар’я Андрусенко-Якотюк.


Паски передали й пораненим до медзакладів.


Великодні страви відправили до військового госпіталю, 16-ї міської лікарні, опікового відділення 2-ї міської лікарні, до дніпровського аеропорту.


«Це допоможе хлопцям зрозуміти, що ми їх пам'ятаємо, ми їм вдячні, вони наша сім'я», - сказала учасниця акції Юлія Сірченко.


Організатори акції - ДніпроОДА, благодійний фонд «Нова Україна», Антикорупційна правозахисна Рада та ГО «Рух «Вільна Доля».

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: