У Романковому будують дитячий садок за європейським зразком – Валентин Резніченко
22.11
09:30
Написати листаВерсія для друку
У мікрорайоні Романкове міста Кам’янське вперше з'явиться дитячий садок. Дошкільний заклад на 115 дітей будують за останнім словом техніки, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком – ліквідувати черги в дошкільні навчальні заклади. Ми капітально ремонтуємо старі та будуємо нові дитячі садочки. У 2017-ому розпочали зводити чотири сучасні дитсадки єврозразка – в Обухівці, Підгородному, Іларіоновому та Романковому», – розповів Валентин Резніченко.

У Романковому дитячого садочка не було ніколи. До цього мешканцям доводилося залишати дітей на бабусь або возити їх до дитсадків у центрі міста.

«Нарешті цьогоріч в Романковому почали будувати садочок. Для міста - це знакова подія. По-перше, батькам не треба буде їздити з дітьми далеко від дому. По-друге, ми розвантажимо дитсадки центру міста, куди возять романківських діточок», – розповіла директор департаменту гуманітарних питань міста Кам’янське Тетяна Онищенко.

Модульний дитячий садочок запрацює на території діючої школи і зможе прийняти 115 дітей. Котельня на альтернативному паливі та сонячні батареї на даху забезпечать автономність закладу – він буде з власними опаленням, електрикою та гарячою водою.

«Ми не віримо своєму щастю, що у нас з’явиться гарний, сучасний садочок. Наші дітки будуть в теплі, в добрі», - поділилася мешканка Романкового Наталя Барабанова.

Будівельники вже вирили котлован. За новітніми технологіями – без вібрацій та стуку – заглибили на 23 метри залізобетонні палі. Взялися бетонувати опорні колони. Завершити будівництво планують у 2018 році.

За останні два роки в дитячих садках області створено більше 2,5 тисяч нових місць.


На мікрорайоні Романково міста Кам’янське ніколи не було дитячого садочка


Цьогоріч почалося будівництво нового дитсадка у Романковому


Будівельники вже вирили котлован,..


в землю заглибили палі на глибину 23 метри


Наразі будівельники взялися за бетонування опорних колон


Садочок буде обладнаний альтернативною котельнею та сонячними батареями


«Ми не віримо своєму щастю, що у нас з’явиться гарний, сучасний садочок», - поділилася мешканка Романкового Наталя Барабанова


Садочок єврозразка зможе прийняти 115 дітей
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: