Дніпропетровщина розвиватиме економічну співпрацю з Македонією
28.08
13:30
Написати листаВерсія для друку
Дніпропетровська область та Македонія планують розширити економічну співпрацю. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА та Посла Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі.

«Дніпропетровщина – лідер України з децентралізації, впровадження системи електронних держзакупівель Prozorro. Область задає тренд прогресивних реформ і проектів, - розповів Олег Кужман. - Ми прагнемо поглиблювати співпрацю із закордонними партнерами, впроваджувати нові інноваційні технології. Готові прийняти бізнесменів з Македонії та створити всі умови, щоб вони працювали тут, отримували прибуток, створювали нові робочі місця».

Столе Змейкоскі зазначив, що Македонія вже успішно втілила низку реформ, які нині впроваджує Україна. Досвідом закордонні партнери готові поділитися.

«Україна та Македонія співпрацюють в різних сферах: політичній, економічній, культурній. Ми зацікавлені, щоб співробітництво розвивалося, як на рівні держави, так і на рівні області. Це дає дуже багато можливостей», - сказав Столе Змейкоскі.


Олег Кужман: "Готові прийняти бізнесменів з Македонії та створити всі умови, щоб вони працювали тут, отримували прибуток, створювали нові робочі місця"


Дніпропетровщина та Македонія розширять економічну співпрацю


Столе Змейкоскі: "Ми зацікавлені, щоб співробітництво розвивалося, як на рівні держави, так і на рівні області»АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: