Підприємці Дніпропетровщини вчилися відстоювати свої права
06.11
15:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині відбувся семінар для представників бізнес-об’єднань та асоціацій. Учасники зустрічі вчилися відстоювати свої права під час перевірок.

“Якісна регуляторна політика має починатися з діалогу. Рішення влади будуть ефективними, тільки якщо обговорювати їх з бізнесом, доводити необхідність цих дій мовою цифр та економічного аналізу. Семінар має навчити бізнес-асоціаціі та об’єднання говорити з владою однією професійною мовою”, – розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Спікери зустрічі – спеціалісти Державної регуляторної служби України та експерти Центру комерційного права. Вони навчали учасників за допомогою онлайн-інструментів визначати рівень адміністративного навантаження на бізнес, оцінювати вплив регуляторних актів на конкуренцію. Розповіли про напрямки регуляторної політики в Україні, кроки Уряду щодо поліпшення бізнес-клімату та спрощення ведення бізнесу.

«Підприємці мали можливість опанувати методику М-тесту. Він дозволяє оцінити витрати, які матиме бізнесмен після введення того чи іншого регулювання. Це буде корисно як підприємцям області, так і всієї України», - розказала начальник відділу з питань регуляторної політики департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Наталя Олексієнко.

Підприємців вчили захищати свої права під час перевірок.

«Ми дізналися, як малому та середньому бізнесу захистити свої інтереси», - розповіла учасниця семінару, підприємець Елла Романенко.

Семінар зібрав близько 50 учасників. Зустріч організувала Державна регуляторна служба України спільно з Всеукраїнським центром комерційного права та фінансової підтримки.


Близько 50 підприємців зібралися на семінар


“ Семінар має навчити бізнес-асоціаціі та об’єднання говорити з владою однією професійною мовою”, – розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна


Доповідачами семінару були спеціалісти Державної регуляторної служби України та експерти Центру комерційного права


Підприємців вчили відстоювати свої права під час перевірок
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: