Учасники АТО та волонтери провели біля ДніпроОДА незвичайну новорічну акцію (ФОТО)
30.12
18:00
Написати листаВерсія для друку
Біля ДніпроОДА бійці АТО та волонтери танцювали віденський вальс. Таким флешмобом учасники першого в Україні різдвяного балу привітали з новорічними святами військових на Донбасі.


«Понад 200 АТОшників та волонтерів долучилися до першого в Україні різдвяного балу, який організувала команда Валентина Резніченка. Вирішили на цьому не зупинятися і вийти з танцем на вулицю до ДніпроОДА. Тут організували новорічний флешмоб. Таким чином хлопці та дівчата привітали бійців, які захищають українські кордони на передовій», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.


Танцюють 16 пар.


«Коли готувалися до різдвяного балу, не пропустили жодної репетиції. Взяти в ньому участь запропонувала я – чоловік ідею підтримав, – розказує дружина АТОшника Наталія Мальченко. – Тепер продовжуємо танці на вулиці. Так вітаємо з Новим роком учасників АТО».


Учасники флешмобу кружляють у віденському вальсі.


Цього разу – без бальних суконь та фраків…


Чоловіки – у червоних ковпаках…


...жінки прикрашені сріблястою мішурою.


Вальсують і волонтери Ніна Мєдвєдєва та Дмитро Кондріков.

«Всі після балу забажали продовження. Вирішили: чому б не здивувати область», – каже жінка.

«Найтепліші враження від балу. Тренувалися понад двох місяців, переживали. Усі сумніви розвіялися, коли був зроблений перший крок полонезу. З легкістю пішли вальс і танго. Відчувалася єдність команди. Коли розходилися, виникла ідея про флешмоб. Сказано – зроблено», – посміхається чоловік.


Ідея незвичної новорічної акції народилася у волонтерки Ірини Потьомкіної. «Життя після війни продовжується. Танці – це один із способів реабілітації наших демобілізованих. На різдвяному балу очі хлопців світилися від щастя, – ділиться Ірина. – Наш святковий флешмоб – це привід ще раз станцювати та передати теплі привітання хлопцям, які зустрічають Новий рік на передовій. Місце казці повинно бути завжди».


На фронт летять побажання щастя…


…кохання…


…скорішого завершення війни та повернення додому.


«Коли готувався до різдвяного балу, не танцював. Мабуть, соромився. Тепер кружляю у вальсі з легкістю, – посміхається демобілізований Ігор Кінах. – Якщо ще будуть подібні проекти, неодмінно братиму участь».


Володимир Іващенко спостерігав за танцями з боку. Каже, серце радіє від побаченого. «Гарний захід придумали, здорово. Тут танцював і мій син Валерій. Тепер танцювальне привітання полетить на фронт, для підтримки військових. Бажаю хлопцям здоров’я та найкращого Нового року».


Як на Дніпропетровщині допомагають родинам бійців АТО: підсумки роботи команди Валентина Резніченка за рік
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: