У ДніпроОДА розповіли про зміни в оформленні субсидій
17.10
15:30
Написати листаВерсія для друку
З початку опалювального сезону збільшується кількість бажаючих оформити житлову субсидію. Хто має право на отримання такої держдопомоги та як вона розраховується – про це на прес-конференції розповіла заступник начальника управління забезпечення соціальних гарантій - начальник відділу пільг та субсидій департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександра Довидовська.

«Для тих, хто має індивідуальну систему опалення у власній домівці чи квартирі, опалювальний період, за новими правилами, розпочинається з 16 жовтня і триває до 15 квітня. Відтепер ці строки не залежать від роботи центральної системи опалення у тому чи іншому населеному пункті. Отже, і субсидія на опалювальний період для таких абонентів нараховуватиметься у чітко визначений термін», – зазначила Олександра Довидовська.

Змінився період, за який враховуватимуться доходи всіх членів родини при оформленні субсидії. Якщо раніше це був календарний рік, то нині – півріччя.

«При розрахунку субсидій на опалювальний сезон враховуються доходи сім’ї за перший та другий квартали поточного року, на неопалювальний період - за третій і четвертий квартали попереднього року», – додала начальник відділу департаменту ДніпроОДА.

Держава також збільшила соціальну норму житла, на яку призначається субсидія.

«Якщо родина складається з однієї чи двох непрацездатних осіб, відтепер соціальна норма житла – 75 квадратних метрів. Для решти громадян вона становить 13,65 квадратних метрів на кожного члена родини, плюс 35,22 – на всю сім’ю», – додала Олександра Довидовська.

Право отримувати житлову субсидію має будь-який громадянин України. Щоб ним скористатися, необхідно подати заяву та декларацію до управління соцзахисту за місцем реєстрації – особисто, Укрпоштою або через портал держпослуг на сайті iGov.

Самостійно розрахувати розмір держдопомоги можна тут.

Сьогодні субсидії отримують більше третини сімей Дніпропетровщини.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: