Нова екопрограма Дніпропетровщини: скільки коштів виділяють та на що
07.07
12:23
Написати листаВерсія для друку
10 років, більше 30 мільярдів гривень та 320 природоохоронних заходів. На Дніпропетровщині впроваджують нову екологічну програму. У планах – зменшення викидів в атмосферу, покращення якості води у річках, нові заповідники.

«Цьогоріч розпочали впроваджувати нову екологічну програму, розраховану на десять років. У планах – утричі збільшити заповідний фонд регіону, більш ніж на третину зменшити шкідливі викиди у повітря та вполовину у воду», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Відповідальність за зменшення шкідливих викидів беруть на себе промислові підприємства області. За десять років вони інвестують у власну модернізацію більше 26 мільярдів гривень.

«У 2016-му підприємства області інвестували більше 300 мільйонів гривень у модернізацію власного обладнання, – зазначив директор департаменту екології та природніх ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець. - Найбільші проекти за 10 років реалізують «Дніпровський Меткомбінат», криворізький «АрселорМіттал» та завод феросплавів у Нікополі».

Ще по 1,5 мільярди гривень виділять з державного, обласного та місцевих бюджетів.

«Цьогоріч з обласного бюджету вже виділили понад 50 мільйонів гривень на розчистку річок, реконструкцію систем водовідведення, переробку відходів. Загалом 14 природоохоронних проектів», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За 10 років на Дніпропетровщині реалізують 320 природоохоронних заходів.


Нова екопрограма Дніпропетровщини: скільки коштів виділяють та на що.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: