У Єлизаветівському садочку відкрили новий корпус, збудований «з нуля» - Валентин Резніченко
06.10
12:30
Написати листаВерсія для друку
У дитячому садочку «Сонечко» в Єлизаветівці Петриківського району відкрили новий корпус. Його збудували «з нуля» за сучасними технологіями. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив завдання – ліквідувати черги до дитячих садочків. Щодня працюємо над тим, аби малюки області розвивалися в сучасних та комфортних умовах. Цьогоріч «з нуля» будуємо 4 садочки, ще 12 – реконструюємо. Новий корпус у Єлизаветівському садочку вже готовий», - зазначив Валентин Резніченко.

У Єлизаветівському садочку навчалося понад півсотні дітей. Це вдвічі більше, ніж дозволяє площа будівлі. Малюки різного віку тіснилися разом. Це ускладнювало виховний процес, адже розвиваючі заняття для найменших та старших дітей мають бути різними. Щоб вирішити цю проблему, на території садочка «з нуля» збудували новий корпус.

«Для нас це величезний крок. Раніше батьки скаржилися, адже садочок був переповнений. Діти по 2-3 роки сиділи в одній групі і проходили ту саму програму. Зараз такого не буде. В садочку комфортно розмістилися 66 дітей. Та й колектив збільшився. Наприклад, у нас працюватиме вихователь-психолог», - розповіла виконуюча обов'язки завідуючої дитсадка Юлія Корнієнко.

Нова будівля енергоефективна, обладнана сучасною системою вентиляції, теплою підлогою, кварцуванням приміщень. Туди перевели старшу групу – всі меблі та іграшки розраховані на шестирічних дітей. Навіть столики у формі парт – аби діти готувалися до школи.

«Коли побачили, що на території садочка розпочалося будівництво, були в шоці. Не очікували, що так швидко і професійно зведуть новий корпус, - поділилася мама двох дітей Анна Саліченко. – Тепер у садочку більше місця, сучасні меблі, іграшки – все найкраще для наших дітей. Дуже щасливі, адже тут діти будуть краще розвиватися».

У новому корпусі для всіх вихованців обладнали зал для занять музикою та свят. Поряд – ігровий майданчик з м’яким покриттям.

«Тепер у дітей Єлизаветівки є всі умови для гармонійного розвитку. У садочку просторо та цікаво, тож малеча приходитиме сюди із задоволенням, - зазначив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков. - Будувати та ремонтувати дошкільні заклади продовжимо і у 2018-му. Нові місця в садочках будемо створювати і у містах, і у маленьких селах».

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках.


У старому корпусті було замало місця для всіх дітлахів


Будівництво нового корпусу розпочали у 2016-му


Сьогодні – вже відкриття


До свята – невеличкий концерт


Першими поріг нової будівлі переступають вихованці садочка


У новому корпусі навчатимуться шестирічні діти


Всі меблі та іграшки у корпусі – нові


Зручні ліжка…


та столики, схожі на шкільні парти


Особлива радість – велика зала для свят


Разом із гостями діти оглянули «обновки»


Випробувала малеча й ігровий майданчик


На ньому – м'яке покриття, аби ніхто не травмувався


Гратися на вулиці можна досхочу


Дітлахи щасливі


Радіють і батьки


У садочку навчатимуться 66 дітей


За два роки ДніпроОДА створила 2,5 тисячі нових місць у дитсадках
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: