Новий садок у Слобожанському Президент України Петро Порошенко назвав прикладом децентралізації
13.09
17:00
Написати листаВерсія для друку
У Слобожанському Дніпровського району відкрили сучасний дитсадок. Його звели «з нуля» без жодної копійки державних коштів. На відкритті дошкільного закладу Президент України Петро Порошенко назвав його «прикладом децентралізації».

Президент наголосив, що цей дошкільний заклад звели «з нуля» лише коштами Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади та обласного бюджету. Це стало можливим завдяки децентралізації.

«Завдяки децентралізації місцеві бюджети зросли в рази. Громади не питають дозволу у Києва, а самі заробляють ці гроші. Вони – господарі на власній землі, – сказав Петро Порошенко. – Новий садок у Слобожанському – це символ децентралізації».

Садочок у Слобожанському звели без допомоги держави. Це перший такий об’єкт в області за всі роки незалежності країни, зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Це унікальний випадок не лише для нашого регіону, але й для всієї країни. На будівництво садка було виділено майже 50 мільйонів гривень. Це гроші і обласного бюджету, і Слобожанської громади, – сказав Валентин Резніченко. – Садочок відвідуватимуть 220 малюків. Загалом відкриваємо цьогоріч півтори тисячі нових місць для дошкільнят».

На будівництво садка знадобилося майже два роки. Його площа – 6 тисяч квадратних метрів. Це п’ять різнокольорових будівель, з’єднані переходом. Усередині – затишні спальні, велика ігрова, зимовий сад, кімната емоційного розвантаження, соляна кімната, сучасний комп’ютерний клас.

Для роботи з дошкільнятами підготували цікаві програми та методики. Велику увагу приділятимуть розвитку творчих здібностей дітей, розповіла завідувач дитсадка Наталія Тільна.

У дошкільному закладі 4 ясельні та 8 дошкільних груп на 220 місць.

https://www.youtube.com/watch?v=56uzZwgBdZgДовгоочікувана подія у Слобожанському.


Відкриття нового дитсадка.


До селища завітав і Президент країни.


Новий садок Петро Порошенко назвав символом децентралізації.


Тут затишні спальні,


... сучасна спортивна зала,


... соляна кімната,


... зала для дитячої творчості.


У кожної групи - свій ігровий майданчик.


Діти задоволені.


Садочок прийме 220 малюків.


Урочисте перерізання стрічки.


Фото з Президентом на згадку.


Та вже традиційне селфі.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: