40 тисяч жителів Нікополя та Нікопольського району матимуть стабільне водопостачання, – Валентин Резніченко
22.12
11:00
Написати листаВерсія для друку
Стале водопостачання для 40 тисяч жителів та 30-відсоткова економія електроенергії – такі переваги нової насосної станції, яку зводять у Нікополі. Новий об’єкт буде комунальним і дозволить відмовитися від неякісних послуг приватної станції. Роботи завершені на 70%.

У Нікополі по вул. Алепова, 3 працює техніка і ведуться будівельні роботи. Це зводять «з нуля» сучасну автоматизовану насосну станцію.

Проект вирішить багаторічну проблему мешканців Нікополя та Нікопольського району. 40 тисяч жителів отримають стабільне водопостачання й економічно обґрунтований тариф. І місто відмовиться від неякісних послуг приватної компанії, яка продає воду споживачам за завищеною ціною.

Лад з водопостачанням наводить ДніпроОДА.

«Весь цей час люди купували воду у приватного підприємства. Це позначалося на вартості та якості послуг. Нова насосна дозволить не тільки покращити якість води, а й знизити витрати на її виробництво. У насосній встановлюють обладнання, яке дозволить знизити електроспоживання на 30 відсотків», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Будівництво насосної стартувало у вересні 2016-го. На сьогодні роботи виконані вже на 70%. Прокладено понад 4 кілометри водоводу, ведеться монтаж обладнання.

«Раніше раз на місяць в мережі траплялися аварії. Найбільше люди потерпали в літний період. Тепер проблем не матимемо: у нас буде нове обладнання, нові мережі. Важливо те, що все це робить область. Місто б довго будувало цю насосну самотужки», – зазначив начальник управління ЖКГ Нікополя Всеволод Зінченко.

Вода набиратиме швидкості завдяки двом насосам українського виробництва. За словами спеціалістів, потужність обладнання можна буде регулювати: знижувати вночі та підвищувати вдень чи влітку, як того просять мешканці віддалених районів.

Будівництво нової насосної планують завершити у 2017 році.

«Об’єкт складний, але ми намагаємося вкластися в строк, аби швидше дати людям воду. Ми привели до ладу й стару насосну комунальну станцію, яка працювала в режимі підкачки. Вона тепер буде в резерві», – розказав представник підрядної фірми Дмитро Мирний.

Житель Нікополя Сергій Лещенко про проблеми з водопостачанням знає не з чуток. Каже, вода про запас у квартирі є завжди. Часом, щоб прийняти ванну, доводиться чекати ночі – поки у мережі нормалізується тиск води.

«Зараз водопостачання стабільне, тиск води нормальний. Але тільки-но починається поливний сезон, напору не вистачає. На четвертий поверх вода не вижимає. Сподіваємося, як збудують нову насосну станцію, проблем з водою позбудемося», – каже чоловік.

Насосна станція у Нікополі – один з інфраструктурних проектів, які реалізує ДніпроОДА.

«У 2016-му будуємо та реконструюємо 21 водовід. Це 380 кілометрів водопровідних мереж. Стабільним водопостачанням забезпечуємо понад 180 тисяч людей. З них 55 тисяч води взагалі ніколи не мали», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.


У Нікополі працює техніка...


...ведеться будівництво.


Зводять «з нуля» нову насосну станцію.


Новий об’єкт буде комунальним і дозволить відмовитися від неякісних послуг приватної станції.


Насосну обладнають по-сучасному.


Насоси автоматизовані.


Привели до ладу стару насосну комунальну станцію, яка працювала в режимі підкачки. Вона буде в резерві.


« Важливо те, що все це робить область. Місто б довго будувало цю насосну самотужки», – зазначив Всеволод Зінченко.


Будівництво нової насосної планують завершити у 2017-му.


«Об’єкт складний, але ми намагаємося вкластися в строк, аби швидше дати людям воду», – розказав представник підрядної фірми Дмитро Мирний.


Інфраструктурний проект вирішить багаторічну проблему мешканців Нікополя та Нікопольського району.


Житель Нікополя Сергій Лещенко каже, вода про запас у квартирі є завжди. Часом, щоб прийняти ванну, доводиться чекати ночі – поки у мережі нормалізується тиск води.


40 тисяч жителів тепер матимуть стабільне водопостачання та економічно обґрунтований тариф.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: