У Дніпрі відкрився центр підтримки постраждалих від конфлікту на Сході України (ФОТО)
15.12
17:00
Написати листаВерсія для друку
Отримати психологічну допомогу, юридичну консультацію або навіть знайти прихисток на кілька днів. Все це можливо в Центрі психологічного здоров’я та травматерапії, який відкрився у Дніпрі. Команда з двох десятків різнопланових фахівців допомагатиме тим, хто постраждав від конфлікту на Сході України. Працюватимуть щоденно, всі послуги безкоштовні.

Психотерапевт Ольга Іларіонова має 20-річний досвід, понад 2,5 роки працює із постраждалими від війни на Сході України. Розповідає: кожен по різному сприймає травматичний досвід, проте психологічна підтримка не завадить жодному. Особливо це стосується дітей: малеча ще не може осмислити та розповісти про свої почуття, відтак дорослі її не розуміють.

«Гра - це і метод діагностики, і метод терапії для дітей. Батьки нерідко лякаються надто жорстким висловам малечі під час гри та сварять її. Проте діти просто мають відіграти свій травматичний досвід, інакше він дасть про себе знати в дорослому житті», - зазначила Ольга Іларіонова.

Ціла кімната для ігротерапії є в Центрі психологічного здоров’я та травматерапії, що відкрився у Дніпрі. Окрім психологічної допомоги тут можна отримати юридичні консультації та навіть пожити кілька днів. Звертатися сюди можуть всі, хто постраждав від конфлікту на Сході України: переселенці, військовослужбовці та їх сім’ї, рідні полонених та зниклих без вісті.

«У нашій команді – психіатр, психотерапевт, психологи, соціальні працівники, юристи, адвокати. Весь комплекс складнощів, який виникає у людини, може бути вирішений. За потреби ми залучаємо партнерів із державних та приватних організацій», - розповіла керівник Центру Олена Подолян.

Центр створили громадські активісти на кошти гранту від Єврокомісії.

«Дніпропетровщина однією з перших простягнула руку підтримки постраждалим від війни на Сході України. Лікування, психологічна реабілітація та відпочинок, можливість здобути нові професійні навички та розпочати власний бізнес - в області успішно впровадили десятки програм для військових та переселенців. Захисникам та новим мешканцям регіону допомагаємо разом з волонтерами та закордонними партнерами», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Центр психологічного здоров’я та травматерапії Форпост HELP знаходиться за адресою: Дніпро, пров. Універсальний, 6. Телефон 096-839-76-17. Такі самі Центри відкрили у Києві та Львові.


Центр для тих, хто постраждав від війни, відкрили у Дніпрі.


На відкриття зібралися керівники міста...


та області.


А ще - всі працівники Центру.


Гостей пригощали польовою кухнею.


Відкриття такого Центру - справжнє свято.


Приміщення освятили.


Олена Подолян: "У нашій команді – психіатр, психотерапевт, психологи, соціальні працівники, юристи, адвокати"


У Центрі можна зупинитися на кілька днів.


Для зручності - невеличка кухня.


Окрема кімната - для ігротерапії.


Ольга Іларіонова: "Гра - це і метод діагностики, і метод терапії для дітей".АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: