Кімната емоційного розвантаження та навіть зимовий сад: у селищі Ювілейне будують сучасний дитячий садок, – Валентин Резніченко
18.11
15:01
Написати листаВерсія для друку
У Ювілейному на місці колишнього пустиря зводять дитячий садочок. Масштаби вражають – п’ять просторих будівель, об’єднані переходами, різнокольорові стіни та декілька дитячих майданчиків. Такий план. Зараз будівельники активно працюють, щоб втілити його у життя.

Будівництво садочку розпочалось ще у листопаді 2014-го. Та за три місяці процес заморозили через брак фінансування. За завданням очільника області Валентина Резніченка роботи поновили у квітні 2015 року.

«Ми створюємо на Дніпропетровщині нові лікарні, школи, дитячі садочки. Їх не тільки реконструюємо, а й зводимо з нуля, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Цьогоріч на будівництво садочку у Ювілейному з обласного бюджету виділили 16 млн. гривень, у планах на 2016 – ще близько 30 млн. гривень».

Це вже другий садочок, який на Дніпропетровщині будують «з нуля».

Генпроектувальник Денис Кононов розповідає: «Поставили задачу звести сучасний дошкільний заклад – просторий і цікавий у плані архітектури. П’ять окремих будівель об’єднаємо переходами. Вони різнитимуться кількістю поверхів та кольором».

Три корпуси виділять під дитячі групи з ігровими, роздягальнями, спальнями, буфетами. Ще один – під харчовий блок, складські приміщення та адміністрацію. Ці чотири будівлі будуть двоповерхові. У центрі зведуть п’яту будівлю. Там на трьох поверхах розмістять музичний зал, спортзал, ігротеку та навіть зимовий сад. Також для малих створять кімнату емоційного розвантаження, комп’ютерні класи та багато іншого.

Садочок зможуть відвідувати 220 дітей Ювілейного. У дошкільному закладі 4 ясельні та 8 дошкільних груп. Відкрити його планують вже у вересні 2016-го.Дитячий садочок у Ювілейному зводять на місці колишнього пустиря.Таким він буде вже через рік.Садочок збудовано вже на 40%,… та будівельники активно працюють.Вже зробили каркаси поверхів одного з корпусів,… щілини заповнили газобетоном.У решті будівель зробили фундамент.Перейшли до встановлення каркасів.Робота кипить.Генпроектувальник Денис Кононов: «Зводимо сучасний дошкільний заклад».Будівництво завершать до вересня 2016-го.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: