Досвід Дніпропетровщини з впровадження екологічної декларації онлайн перейматимуть інші регіони України, - Валентин Резніченко
09.03
16:30
Написати листаВерсія для друку
Швидко, ефективно та прозоро – такі вигоди має онлайн декларація про відходи. Дніпропетровщина першою в Україні перевела екологічну адмінпослугу в електронний формат. Відтепер за розпорядженням Кабінету Міністрів цей досвід Дніпропетровської області перейматимуть й інші регіони України. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Інновації впроваджуємо в різні сфери життя. На Дніпропетровщині переведені в режим онлайн найпопулярніші адмінпослуги, державні закупівлі, звернення громадян, реєстрація на ЗНО та до дитячих садків. Відтепер подати он-лайн можна і екологічну декларацію. Це стане в нагоді 23 тисячам підприємств області. Перші 117 вже скористалися цією онлайн послугою. Ми готові поділитися досвідом з іншими регіонами країни», – акцентував Валентин Резніченко.

Припуститися помилки в електронній декларації практично неможливо, на відміну від паперової версії. Он-лайн система скорочує час подачі документів до кількох хвилин, мінімізує корупційні ризики й надає бізнесменам європейський рівень обслуговування.

Подати документ просто. Підприємцю потрібно зайти на сайт menr.in.ua та зареєструватися, потім заповнити декларацію й завірити її своїм цифровим підписом. Наступний крок – обрати зручний спосіб отримання вже затвердженого документу: електронною поштою чи у Центрі надання адмінпослуг.

Дніпропетровська ОДА реалізувала проект спільно з Міністерством екології України, Державним агентством з питань інформатизації України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Незабаром в області в електронний формат переведуть дозвіл на відходи. Інновація полегшить життя майже 3 тис. представників великого бізнесу регіону. Також за спрощеною системою можна буде отримувати дозвільні документи на спец водокористування та на викиди забруднюючих речовин.Досвід Дніпропетровщини з впровадження екологічної декларації онлайн перейматимуть інші регіони України
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: